Lengvosios atletikos pamokos planas: trumpieji nuotoliai


Pamokos planas – konspektas. Apšilimas atliekant ėjimo ir bėgimo užduotis. Mankšta atliekant bendruosius pratimus Galvos tempimai. Pečių srities bei rankų tempimai. Liemens tempimai. Kojų tempimai. Spec. Pratimai pasiruošti atlikti tumpuosius nuotolių bėgimus. Bėgimas laikui. Krintanti lazda.


Mokiniai sustoja ratu ir išsiskaičiuoja paeiliui. Rato viduryje stovi mokytojas ir laiko lazdą, viršutinį jos galą prispaudęs smiliumi. Pakeldamas pirštą nuo lazdos, mokytojas šaukia numerį. Žaidėjas, kurio numeris pasakomas, turi pribėgti ir pagauti krentančią lazdą, jei nepagauna iškrenta iš žaidimo.

Pamokos aptarimas. Mokiniai paleidžiami rengtis.Atsisveikinmas.

Priminti apie mankštos svarbą, kad ją būtina atlikti taisyklingai norint išvengti traumų, raumenų pasitempimų pamokos metu.

Atliekant spec. Pratimus akcentuojama jų svarba, norint gerai startuoti iš žemo starto trumpiems nuotoliams. Priminti, kad trumpieji nuotoliai yra skirstomi į 30-400m intervale.(30,60,100,150,200,300,400m) Bet pamokos metu bėgsime, tik 30,60,400m)

Motyvuoti mokinius, kuo greičiau ir geriau startuoti, priminti jų ankstesniu rezultatus ir skatinti juos pagerinti.

Priminti, kad finišuoti reikia kuo greičiau ir stabdyti tik, už finišo linijos, o ne prieš ją.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (613 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Lengvosios atletikos pamokos planas: trumpieji nuotoliai
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Lengvosios atletikos pamokos planas: trumpieji nuotoliai. (2015 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/lengvosios-atletikos-pamokos-planas-trumpieji-nuotoliai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 20:31
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo