Lengvųjų automobilių benzininių maitinimo sistemų diagnostikos ir remonto skyrius


Benzininiu varikliu maitinimo sistema. Maitinimo sistemu gedimai. Maitinimo sistemos remontas. Benzinine maitinimo sistema. Maitinimo sistemos prieziura. Benzininės maitinimo sistemos dalys. Benzininio variklio maitinimo sistema. Diagnostikos baras. Benzininiai lengvujų automobilių varikliai. Benzininiu varikliu purkstuku kainos.

Lengvųjų automobilų tp stotys. Įvadas. Teorinė dalis. Technologinė dalis. Darbų apimtis. Techninių apžiūrų metinė darbų apimtis. Metiniai darbo laiko fondai. Metinis efektyvinis darbo laiko fondas. Darbininkų skaičius. Technologiškai būtinų darbininkų skaičius. Sąrašinis darbininkų skaičius. Er ir diagnostikos postų skaičius. Einamojo remonto postų skaičius. Technologiniai įrengimai. Organizacinė dalis. Darbų sauga ir ekologija. Ventiliacija, šildymas ir apšvietimas. Projekto rezultatai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiuolaikiniai benzininiai varikliai yra ekonomiški, tylūs, patikimi, atitinka aplinkosaugos reikalavimus. Visi šie rodikliai pasiekti sudėtingos konstrukcijos ir aukštų technologijų dėka.

Šiuo metu paplitę benzininės maitinimo sistemos su elektroniniu būdu valdomais siurbliais ir purkštukais, siurbliais- purkštukais ir sistemos su elektroniniu būdu valdomais purkštukais.

Pastaraisiais metais vis daugiau gamintojų diegia benzininių variklių maitinimo sistemas su elektroniniu būdu valdomais purkštukais. Šios sistemos privalumai, palyginti su tradiciniu aukšto slėgio siurbliu, yra akivaizdūs: lengviau keisti variklio galios ir sukimo momento parametrus, paprasčiau realizuoti vis griežtėjančius aplinkosaugos reikalavimus.

Aptarnauti ir remontuoti šias sistemas gali tik aukštos kvalifikacijos technikai. Gedimai nėra dažni, bet jų diagnostikai ir šalinimui reikalinga speciali įranga.

Apžvelgus įvairias benzininio maitinimo sistemas šiame darbe formuluojama probleminis tyrimo klausimas kaip kokybiškai atlikti diagnostika ir remonto darbus šioms sistemoms.

Šio darbo tyrimo objektas yra kursinis projektas su tematika- lengvųjų benzininių automobilių maitinimo sistemų diagnostikos ir remonto postas.

Darbo tikslas- suprojektuoti lengvųjų benzininių automobilių maitinimo sistemų diagnostikos ir remonto postą.

Tikslui pasiekti formuojami tokie uždaviniai:

1.Išanalizuoti benzininių maitinimo sistemų konstrukcijas, gedimus ir veikimo principą.

2.Išanalizuoti benzininio variklio maitinimo sistemų veikimo principai, apžvelgti dažniausiai pasitaikančių gedimų diagnostikos ir šalinimo būdus.

3.Suprojektuoti benzininės maitinimo sistemos diagnostikos ir remonto postą.

4.Sudaryti reikiamą diagnozavimo ir remonto įrangą.

5.Sudaryti Audi C4 purkštuko keitimo technologinio proceso kortelę.

Metodai:

1)Literatūros šaltinių panaudojimas

2)Technologiniai skaičiavimai

3)Grafinė dalis.

Tyrimo organizavimas ir eiga: kursinio projekto metu bus atlikti technologinės dalies skaičiavimai, parinkta reikiama remonto įranga remonto darbams atlikti, nuodugniai išnagrinėtos

  • Microsoft Word 14536 KB
  • 2013 m.
  • 44 puslapiai (6486 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintars
  • Lengvųjų automobilių benzininių maitinimo sistemų diagnostikos ir remonto skyrius
    10 - 1 balsai (-ų)
Lengvųjų automobilių benzininių maitinimo sistemų diagnostikos ir remonto skyrius. (2013 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/lengvuju-automobiliu-benzininiu-maitinimo-sistemu-diagnostikos-ir-remonto-skyrius.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 16:10
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!