Lengvųjų automobilių dujų įrangos montavimo statistika


UAB “ ” lengvųjų automobilių dujų įrangos montavimo statistika 2010 - 2015 metais. Darbo vadovė lektorė Benita Tautavičienė. UAB “ ” lengvųjų automobilių dujų įrangos montavimo. Car Gas Installation Statistics of 2010 - 2015 in " UAB.


Nuolat brangstantis pragyvenimo lygis verčia kiekvieną lengvojo automobilio šeimininką ieškoti galimybių kuo toliau nuvažiuoti mažesniais kaštais, todėl pastebimai akys sustoja ties degalinėse skelbiamomis dujų kainomis, o vairuotojas dažnai pamąsto apie dujų įrangą ir jos montavimą.

Patobulintos tiesioginio įpurškimo dujų įrangos dabar yra siūlomos įvairių tipų ir komplektavimų, pradedant pigesnėmis arba pasirenkant brangesnes. Vis dažniau kalbant apie ekologijos problemą pasaulyje, svarbus rodiklis yra tai, kad dujos yra mažiau gamtą teršiantis lengvųjų automobilių kuras, neturintis sunkiųjų metalų. Pats patraukliausias faktas yra tas, kad visoje Europoje ši kuro rūšis yra vartojama ir dujų kaina taip pat yra maždaug perpus pigesnė, negu benzino. Esminė problema yra dujų įrangos pasirinkimas pagal automobilio modelį, įvertinat dujinės įrangos tipą, mobilumo trasoje poreikį, pagal finansinius automobilio šeimininko išteklius. UAB „X“ 2010 – 2015 metų veiklos statistika apie Itališkos dujų įrangos BRC patobulintą komplektavimą atskleidžia automobilių šeimininkų pasirinkimo atitikimą dujų įrangos tipui pagal variklio galingumą.

Taip pat ši statistika atskleidžia Lietuvos gyventojų lengvųjų automobilių pagaminimo metus – tai daugumoje seni, iki dešimties, penkiolikos metų senumo automobiliai, dažniausiai: Volkswagen, Opel, Ford markės. Lengvųjų automobilių dujų įrangos pasirinkimo statistinių duomenų apdorojimui naudotas aprašomosios statistikos metodas ir duomenų palyginamosios analizės metodas.

Temos aktualumas. Automobilio dujų įranga, parinkta pagal automobilio modelį, yra ekonomiška finansiniu aspektu, tausojanti aplinką, tačiau tik profesionalus autoremontininko komentaras gali padėti pasirinkti dujų įrangos tipą pagal dujinės įrangos kartos tipus, pakomentuoti montavimo ypatumus, paaiškinti komplektavimo paskirtį. Dujų įranga yra patobulėjusi, tad kalbos apie ypatingą žalą automobilio varikliui yra nepagrįstos. Ketvirtos kartos automobilinė dujų įranga yra paklausesnė negu žemesnės kartos dujų įranga. Lengvųjų automobilių vairuotojai labiau vertina modernesnę apie 25 metus Italijoje vienoje gamykloje gaminamus visoje Europoje naudojamus, pripažintus BRC dujų įrangos komplektus pagal variklių galingumus. Nors BRC dujų įrangos komplektai kainuoja brangiau, tačiau yra ekonomiškesni kuro suvartojamo kiekio, nuolatinės kvalifikuotos priežiūros atžvilgiu, lyginant su paprasta (taškine) dujine įranga.

  • Microsoft Word 35 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1615 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deividas
  • Lengvųjų automobilių dujų įrangos montavimo statistika
    10 - 3 balsai (-ų)
Lengvųjų automobilių dujų įrangos montavimo statistika. (2018 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/lengvuju-automobiliu-duju-irangos-montavimo-statistika.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 18 d. 17:46
×