Lengvųjų automobilių kėbulų poliravimas ir dengimas konservantinėmis dangomis


Įvadas. Projekto ekonominis pagrindimas. Kursinio projekto objektas - krovininių automobilių techninės priežiūros ir remonto įmonė. Kursinio projekto tikslas – suprojektuoti krovininių automobilių techninės priežiūros ir remonto įmonės agregatų remonto barą. Kursinio projekto uždaviniai. Surinkti agregatų remonto baro techninius duomenis ir remonto įrangą, kuri bus naudojama bare, apskaičiuoti reikalingą dirbančiųjų skaičių. Išspręsti technologinio proceso bei darbo organizavimo klausimus. Nustatyti darbo ir aplinkosaugos reikalavimus. Metodai Inžineriniai skaičiavimai, informacijos šaltinių analizė. Automobilių kėbulų poliravimas. Įmonės veikla ir valdymas. Paslaugų analizė. Rinka ir konkurentai. Prielaidos ir rizika. Finansų planas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Modernizuojamas servisas įkurtas Kartenoje, Kretingos rajone. Šiame Lietuvos regione įmonių, kurios oficialiai teiktų krovininių automobilių remonto darbus nėra, todėl konkurencija yra maža, tačiau ji išlieka. Reikia nepamiršti, jog įsiskverbtį į rinką ir užsitarnauti gerą vardą nėra taip paprasta. Konkurencija šiame mieste nėra didelė tačiau taip pat tai nėra didelis miestelis, kurio galbūt dauguma net nežinotų, pasakius tik jo pavadinimą. Sudėtinga bus prisivilioti tiek profesionalių darbuotojų, tiek klientų. Bet suradus kvalifikuotus darbuotojus, pasiūlius jiems geras sąlygas, atsiras ir geras vardas įmonei, kuri girdėsis visoje Lietuvoje.

Kad visą tai padarytume, kaip minėjau anksčiau įsitvirtintumėme rinkoje, mūsų siūlomos paslaugos turi būti atliekamos ypatingai kokybiškai, o tai užtikrins kvalifikuoti darbuotojai, kuriems bus suteikiamos galimybės nuolat tobulėti, siunčiami į apmokymus bei įvairius kursus. Stengsimės kainas diktuoti mažesnes nei yra įprastos rinkoje, supažindinti klientus su siūlomomis ir į jų sunkvežimius dedamomis detalėmis, siūlysime įvairias nemokamas patikras, todėl klientams nebus naudinga vykti į kitus miestus. Visiems darbams bus taikoma garantija.

Einamasis remontas: Remonto gamybinis procesas - žmonių ir gamybos priemonių veiksmų visuma, būtina gaminiams gaminti arba jiems remontuoti atitinkamoje įmonėje. Į remonto gamybinį procesą įeina mašinų ardymas, montavimas, detalių atnaujinimas ir produkcijos kokybės tikrinimas, transportavimas, laikymas, elektros energijos, suslėgto oro, vandens tiekimas ir kiti veiksniai. Remontas prasideda nuo automobilio priėmimo, priimant automobilį sudaromas darbų atlikimo užsakymas, taip pat vizualiai automobilis ar nėra kitokių pažeidimų. Prieš pradedant remonto darbus automobiliui atliekamas išorinis mechaninis valymas, mechaniniu valymu naudojant aukšto slėgio plovimo įrangą nuo automobilio pašalinami teršalai, kiti nešvarumai, trukdantys tinkamai atlikti darbą ir pamatyti galimus kitus defektus. Toliau pradedamas tepimo sistemos ardymas į surinkimo vienetus. Išardžius į surinkimo vienetus atliekamas diagnozavimas. Atlikus diagnozavimą surinkimo vienetai, kurių nereikia ardyti į detales, gabenami į specialiai surinkimo vienetui skirtas remonto įmones. Kiti surinkimo vienetai ardomi į detales, detalės nuvalomos ir defektuojamos. Defektuojant nustatoma, kurias detales galima restauruoti, o kurias atiduoti į metalo laužą ir keisti į naujas. Restauruojamos detalės gabenamos remontuoti specialias, detalių restauracijos užsiimančias įmones. Važiuoklės detalių restauracija vyksta išpresuojant senas svirčių įvores ir šarnyrus, bei įpresuojant naujus. Atlikus detalių restauraciją jos surenkamos atgal į surinkimo vienetus. Surinkimo vienetai patikrinami ir išbandomi, tik tada surenkami atgal į automobilį. Surinktas automobilis taip pat patikrinamas ir išbandomas tam, kad neatsirastų naujų gedimų ar nesklandumų atiduodant automobilį savininkui. Atlikus visą šį procesą ir įsitikinus, kad automobilis veikia be nesklandumų jis atiduodamas savininkui. (G. Garbinčius, 2012 m.)

Techninė apžiūra bus atliekama trimis pakopomis atsižvelgiant į sunkvežimio ridą. Pirma pakopos techninė apžiūra yra atliekama kas 30000km. Antros pakopos techninė apžiūra atliekama kas 60000km. Trečios pakopos techninė apžiūra atliekama kas 120000km.

  • Microsoft Word 113 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (4628 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rokas
  • Lengvųjų automobilių kėbulų poliravimas ir dengimas konservantinėmis dangomis
    10 - 1 balsai (-ų)
Lengvųjų automobilių kėbulų poliravimas ir dengimas konservantinėmis dangomis. (2019 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/lengvuju-automobiliu-kebulu-poliravimas-ir-dengimas-konservantinemis-dangomis.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 09:03
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo