Lengvųjų automobilių pavarų dėžės remontas organicinis projektas


Įvadas. 3 psl. Informacijos šaltinių apžvalga. Situacijos analinė. 5 psl. Įmonės veikla ir valdymas. 5 psl. Darbo patalpos. 6 psl. Projektuojamo serviso paslaugų analizė. Technologinė įranga. 8 psl. Technologinis procesas. 10 psl. Projektuojamojo objekto techniniai ekonominiai rodikliai. 18 psl. Išvados. 19 psl. Literatūra. 20 psl.

UAB ,,Krumplis” įsikūręs vakarų Lietuvoje, Garždų mieste. Vietovė yra lengvai atrandama, nes tai vienas iš didesnių vakarų Lietuvos miestų. Pro autoservisą pravažiuoja didelis automobilių srautas kiekvieną dieną, netik dėl to, kad šalia pagrindinio Garždų miesto gatvės, bet ir dėl šalia autostrados. Autoservisas įsikūręs nuomojamose patalpose.Turint galvoje, kad miestas yra įsikūręs palankioje vietoje kuriame šiuo metu yra apie 30000 automobilių galima spręsti, kad ši geografinė padėtis turi didelę įtaką automobilių apsilankymo skaičiui per metus, turinčius problemas su pavarų dėže.

Darbo tikslas: Suformuoti automobilių serviso paslaugų įmonių veiklos galimybių bei įgyvendinimo, verslo planavimo, organizavimo bei ekonominių išteklių įvertinimo įgūdžius.

Darbo uždaviniai:

Atlikti lengvųjų automobilių pavarų dėžės remonto baro steigimo galimybių analizę ir tyrimą, reikiamus ekonominius paskaičiavimus.

Sukurti baro finansinį planą.

2.1 Įmonės veikla ir valdymas

UAB ,,Krumplis“ yra lengvųjų automobilių pavarų dėžės remonto baras. Lietuvoje ši įmonė įsikūri Garžduose Klaipėdos gatvėjė 8. UAB ,,Krumplis“ įsikūrė 2014-10-27, nors šis naujas servisas yra tik specilizuotas darbais tik su lengvųjų automobilių pavarų dėžės remonto, darbų jau dabar netrūksta. Lietuvos gyventojams šis servisas gerai pasiekiamas, tad nekyla susipratimų rasti įmonę, dėl reklamų mieste. Įmonės darbo laikas nuo 8 -17 val. Norint nusipirkti įmonės paslaugas, būtina užsirezervuoti savo automobilį pas vadybininką, UAB ,,Krumplis“ griežtos taisyklės, dėl kurių siekiama rezultatų, tvarkos, jokių klaidų su klientų automobiliais, įmonė siekią užsitikrinti gerą serviso vardą. Įmonėje dirba 7 darbuotojai: direktorius, buhaltere. vadybininkas, sandelininkas ir 3 mechanikai.

Direktorius įmonės savininkas, instruktuoja ir kontroliuoja, kaip pavaldūs darbuotojailaikosi darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, elektrosaugos reikalavimų. Direktorius skiria pareigas ir atleidžia iš pareigų, nustato jo pareiginį darbuotjų atlyginimą. Kontroliuoja, kaip laikomasi darbo disciplinos. Kontrolioja, kad būtų atliekamos tik teisėtos finansinės – buhalterinės operacijos, kad jos būtų įformintos pagal taisykles. Teikti pasiūlymus, svarstant bei sudarant bendrovės perspektyvinius planus dėl bendrovės naujų paslaugų teikimo ar paslaugų sferos praplėtimo. Peržiūri ir tvirtina dokumentaciją, paslaugų vykdymo grafikus. Skatina laisvą kūrybinę iniaciatyvą ir kiekvieno darbuotojo atsakomybę už jam pavestų darbų įvykdymą, protingą riziką darbe bei bendrovės vardo saugojimą.

Vadybininkas tai asmuo, kuris vadovauja darbuotojų grupei. Atsakingas už darbo grafiką, kliento ieškojimu. Derina su klientais darbų kainą ir laiką, bendrauja su klientais ir darbuotojais, kaip tarpininkas. Informuoja darbuotojus apie kliento norus ir reikalavimus ir darbuotojų pastebėtus pažeidimus jų automolyje klientams.

Sandėlininkas asmuo atsakingas už atsargines detales, rūpinasi darbo inventoriumi, užsakinėja ir priiminėja prekes reikalingas remontui.

Mechanikas asmuo remontuojantis pavarų dėžės , bendrauja su vadybininku ir su klientu turintis pasiulymų apie kliento automobilį. Informuoja vadybininka apie pastebėtus nusidėvėjimus. Informuoja direktorių apie darbo saugos pažeidimus ar pasiulymus

2.2 Darbo patalpos

UAB ,,Krumplis“ nuomojasi 330 kvadratų pastatą, kuriame atliekamos serviso paslaugos 125 kvadratų, direktorio kabinetas 25 kvardratų , buhalterės kabinetas 20 kvadratų, laukiamasis 40 kvardarų, sandėlis 80 kvadratų, bei darbuotojų poilsio kambarys 40 kvadratų. Patalpos švarios, dėl to , kad perkamos paslaugos iš švaros užsiimančios paslaugų įmonės ,, Švaros Broliai“ įmonės sudariusios kontraktą. Tad patalpos valomos kasdien, jos švarios, tvarkingos.

  • Microsoft Word 148 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (3481 žodžiai)
  • Kolegija
  • Julius
  • Lengvųjų automobilių pavarų dėžės remontas organicinis projektas
    10 - 4 balsai (-ų)
Lengvųjų automobilių pavarų dėžės remontas organicinis projektas. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/lengvuju-automobiliu-pavaru-dezes-remontas-organicinis-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 04:02
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo