Lengvųjų automobilių transmisijos priežiūros baro (posto) projektavimas


Lengvųjų automobilių maitinimo sistemų diagnostikos ir remonto baro technologinis projektas. Lengvųjų automobilių mechaninių transmisijų remonto skyriaus projektavimas. Remonto baro technologinis projektas diplominis. Lengvuju automobiliu transmisija. Remonto baro projektavimas diplominis. Tp posto projektavimas. Tikslas: suprojektuoti serviso. Lengvojo automobilio transmisijos tipai. Lengvuju automobiliu baro projektas. Automobiliu transmisiju paskirits.

Įvadas. Darbai atliekami gamybiniame padalinyje ir poste (bare). Atliekamų darbų technologinė seka. Dirbančiųjų skaičius. Gamybinių darbininkų etatų skaičius. Aptarnaujančių darbininkų etatų skaičius. Vadovaujančių darbuotojų skaičius. Įrengimai, gamybinis inventorius, įrankiai ir medžiagos. Įrengimų žiniaraštis. Prietaisai, įtaisai ir įrankiai. Posto plotas. Elektros energija. Metinės elektros energijos sąnaudos apšvietimui. Bendras elektros energijos poreikis. Veiklos organizavimas. Posto paskirtis. Posto technologinis procesas. Operacinė technologinė kortelė. Posto darbo organizavimas, ryšiai su kitais postais (barais) darbo vietomis. Ar gamybos padaliniais ir kokybės kontrolė. Sauga darbe. Bendroji dalis ir elektrosaugos reikalavimai bei veiksmai. Prieš darbo pradžią, darbo metu ir baigus darbą. Veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais, aplinkosaugos ir priešgaisrinės. Saugos reikalavimai. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Šiuolaikiniame pasaulyje automobiliai žmogaus gyvenime turi didelę reikšmę. Su kiekviena diena didėjant automobilių skaičiui, didėja ir remonto paklausa. Norint, kad automobilis tarnautų ilgai ir ekonomiškai, jo kasdieninė eksploatacija nekeltų didelių rūpesčių, būtina autotransporto priemonę reguliariai prižiūrėti ir atlikti remonto darbus. Po kurio laiko neprižiūrėtas automobilis praranda savo efektingą darbingumą ar visiškai neatlieka jam priskiriamų funkcijų. Jau seniai praėjo laikai, kai vienas automobilis būdavo perkamas visam gyvenimui ir norint juo važiuoti, tekdavo iš pradžių gerai susitepti rankas. Nors laikai pasikeitė, tačiau ir dabar visiems automobiliams reikalingas techninis aptarnavimas, be to, visi automobiliai linkę anksčiau ar vėliau gesti. Ne visi žmonės moka, nori ar turi laiko aptarnauti ir remontuoti savo automobilį patys, todėl atsiranda paklausa autoservisams.

Tikriausiai nesuklystume, jei šiuolaikinius automobilius pavadintume „kompiuteriais ant ratų“. Tokių, automobilių remontas gali būti ypač sudėtingas paprastam žmogui, tuo labiau, kad diagnostikos atlikimui reikalinga sudėtinga ir brangi įranga, kurią ne kiekvienas gali įpirkti ir tai gali būti tiesiog ekonomiškai nenaudinga, todėl didėja servisų ir tuo pačiu kvalifikuotų specialistų paklausa.

Šio kursinio projekto tikslas suprojektuoti 2000 metų lengvojo automobilio „Mercedes Benz E-class“ transmisijos priežiūros postą (barą).

Tikslas bus siekiamas šiais būdais:

•Nagrinėjama konkretaus automobilio sandara

•Parenkami įrengimai

•Skaičiuojami darbuotojų etatai

•Skaičiuojama energetika

•Planuojamas veiklos organizavimas

•Susipažįstama su darbo sauga

Šio tikslo siekimas bus naudingas, nes bus susipažinta su gamybinio padalinio struktūra, konkrečios operacijos atlikimo technologija, pasiruošta kitų kursinių darbų ir diplominio darbo atlikimui.

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (2666 žodžiai)
  • Universitetas
  • Valdas
  • Lengvųjų automobilių transmisijos priežiūros baro (posto) projektavimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Lengvųjų automobilių transmisijos priežiūros baro (posto) projektavimas. (2013 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/lengvuju-automobiliu-transmisijos-prieziuros-baro-posto-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 04:04
×