Lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remonto baro organizacinis ekonominis projektas


Įvadas. Ekonominis projekto pagrindimas. Lengvųjų automobilų vairo mechanizmo remonto baro organizacinė ekonominė analyzė. Įmonės veikla ir valdymas. Servizo paslaugų analizė. Rinka ir konkurentai. Prielaidos ir verslo rizika. Finansų planas. Išvados. Informacijosšaltinių sarašas.


Temos pagrindimas: automobilių verslas vystosi ir plečiasi vis greičiau. Norint įsitvirtinti rinkoje įmonė privalo nuolat tobulinti savo remoto galimybes. Automobilių serviso įrangos atnaujinimas bei specialistu kualifikacijos kėlimas yra vienas svarbiausių aspekų norint sėkmingai konkuruoti rinkoje. Labai svarbu turint naują bei modernią įrangą ir kualifikuotus speciealistus automobilių remontui, sudominti ir pritraukti kuo daugiau klientų. Siekiant konkurencingo pranašumo rinkoje servisas turi nuolatos atnaujinti žinias apie remonto technologijos inovacijas, kurios padės tikslingai vystiti bei plėsti įmonės veiklą.

Dauguma servisų stengiasi pritraukti vis daugiau klientų, tačiau didžioji dalis nesistengia modernizuoti įrangos ir pakelti darbuotojų kvalifikacijos. Šie dalykai leidžia išplėsti atliekamų darbų diapazoną remonto sritije. Taigi kuo didesnis atliekamų darbų spektras tuo didesnės galimybė pritraukti naujų klientų. Šiuo darbu siekiama įrodyti, kad serviso modernizavimas ne tik išplečia atlikamų remonto darbų pasirinkimą, bet ir gali atnešti naudą įmonei didėjančio klientų srauto ir pinigine išraiška.

Objektas: Lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remoto paslaugas teikianti įmonė

Tikslas: Parengti įmonės teikiančios Lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remoto paslaugas ekonominį projektą.

Uždaviniai:

1) Suprojektuoti lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remoto paslaugas teikiančios įmonės valdymo struktūrą

2) Įvertinti lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remoto paslaugas teikiančios įmonės rinką ir galimus konkurentus.

3) Įvertinti lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remoto paslaugas teikiančios įmonės prielaidas ir riziką.

4) Išanalizuoti lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remoto paslaugas teikiančios įmonės vartotojų poreikį.

5) Parengti lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remoto paslaugas teikiančios įmonės finansų planą

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Adobe PDF 773 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai
  • Universitetas
  • Tomas
  • Lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remonto baro organizacinis ekonominis projektas
    10 - 5 balsai (-ų)
Lengvųjų automobilių vairo mechanizmo remonto baro organizacinis ekonominis projektas. (2016 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/lengvuju-automobiliu-vairo-mechanizmo-remonto-baro-organizacinis-ekonominis-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 23:24
×