Lenkijos verslo aplinka ir tarptautiniai ekonominiai santykiai su Lietuva


Lenkijos verslo aplinka ir tarptautiniai ekonominiai santykiai su Lietuva. Darbo objektas ir tikslas. Darbo metodai. Lenkija. Tradiciniai lenkijos patiekalai. Pramonė, gavyba. Prekyba ir tarptautiniai ryšiai. Lietuvos ir lenkijos palyginimas. Tarptautiniai santykiai tarp Lietuvos ir lenkijos. Tiesioginės lenkijos investicijos Lietuvoje. Tiesioginės Lietuvos investicijos lenkijoje. Nišos tarptautiniui verslui vystyti. Išvados.

Darbo objektas: Lenkijos valstybės verslo aplinka ir tarptautiniai ekonominiai santykiai su Lietuva. Darbo tikslas: atskleisti esminius Lenkijos verslo aplinkos aspektus ir tarptautinius ekonominius santykius su Lietuva.

DARBO UŽDAVINIAI Pristatyti Lenkijos valstybę. Išsiaiškinti Lenkijos ir Lietuvos tarptautinius santykius. Išanalizuoti Lenkijos ir Lietuvos tarptautinius ekonominius santykius.

Mokslinės – teorinės literatūros analizė. Internetinių šaltinių analizė. Statistinių duomenų analizė.

Sostinė – Varšuva Gyventojų skaičius – 38.2 mln. Valiuta – zlotas Plotas - 312 685 km² Gyventojų tankumas - 124 žm./km2 Kalba - lenkų Religija – krikščionys Administracinis suskirstymas – 16 vaivadijų.

Mechanizmų gaminimas Maisto pramonė Laivų statyba Iškasenos.

  • MS PowerPoint 2482 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (294 žodžiai)
  • Universitetas
  • Loreta
  • Lenkijos verslo aplinka ir tarptautiniai ekonominiai santykiai su Lietuva
    10 - 3 balsai (-ų)
Lenkijos verslo aplinka ir tarptautiniai ekonominiai santykiai su Lietuva. (2014 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/lenkijos-verslo-aplinka-ir-tarptautiniai-ekonominiai-santykiai-su-lietuva.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 11:10
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo