Lenkti televizoriai


Įvadas. Darbo tikslas ir uždaviniai. Uhd sąvoka. Naujo produkto aprašymas. Rinka ir konkurentai. Rinkos analizė. Konkurentai. Vartotojai. Techninė charakteristika. Pagrindinis UHD turinio šaltinis – fotoaparatai. Turinio problema. Išvados. Šaltiniai.

Mūsų darbo tikslas, yra kuo plačiau bei išsamiau parašyti apie išmaniųjų techonologijų naujovę – lankstųjį televizorių, bei aprašyti jo visus privalumus.

Televizorių rinkoje, konkurencija yra labai didelė. Tarp tokių elektronikos parduotuvių gigantų kaip „Samsung“, „Philips“, „Panasonic“, „Sony“, bei „LG“ vyksta milžiniška konkurencija. Kiekviena kompanija stengiasi sugalvoti ką nors naujo ir taip pranokti savo tiesioginius konkurentus. Mums, vartotojams, nuo to tik geriau, kadangi šios kompanijos vis bando pateikti kuo daugiau naujovių, taip pritraukdama klientų. Ateityje šios stambios įmonės taip pat konkūruos norėdami sėkmingai išsilaikyti rinkoje. Todėl vartotojai galės ir toliau mėgautis tobulėjančiojomis technologojijomis.

Šiuolaikiniame pasaulyje neįmanoma įsivaizduoti gyvenimo be televizoriaus. Vieni prie jo laiką praleidžia pramogoms, kiti ieško naudingos informacijos. Remiantis 2014 m. Statistiniais duomenimis eilinis žmogus kasdien televizorių žiūrėdavo vidutiniškai tris valandas ir 45 minutes – 3 proc. daugiau, nei prieš penkerius metus. Šis rodiklis padidėjo išaugus naujų įrenginių ir paslaugų, tokių kaip didelės raiškos televizija. Daugiau nei 5 mln. šeimų gauna didelės raiškos paslaugas, ir dabar jau parduota daugiau nei 24 mln. didelės raiškos įrenginių. „Vis daugiau žmonių naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis, ypač išmaniaisiais telefonais, tačiau pagrindinis laisvalaikio leidimo būdas vis vien išlieka televizoriaus žiūrėjimas vakare“, – pasakė Peteris Phillips‘as, „Ofcom“ strategijos vadovas. Galima teigti, kad žmonės ir toliau naudosis televizoriais, nesvarbu ar tai būtų paprastasis, išmanusis, 3D ar lankstusis televizorius.

  • Microsoft Word 874 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1383 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mario
  • Lenkti televizoriai
    10 - 8 balsai (-ų)
Lenkti televizoriai. (2015 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/lenkti-televizoriai.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 22 d. 18:27
×