Lešiai ir jų brėžiniai


Kokiais dirbtiniais budais galima gauti vaivorykste. Vaivorykštė pateiktis. Skaidres vaivorykste. Optika breziniai. Kodel spalvu sklidimo greitis nevienodas. Kodel įvairių spalvu sklidimo greitis medziagoje nevienodas?. Fizika lesiai breziniai. Lesiu braiziniai. Kokias dirbtiniais budais gaunama vaivorykste. Dirbtiniais budais gauti vaivorykste.

Kas yra dispersija? Niutonas atlikęs bandymą su prizme nustatė. Kas sukuria vaivorykštės įvairias spalvas? Kada niutonas savo spėliones apie baltos spalvos sudėtį patvirtino. Bandymais? Iš ko susideda baltos šviesos spindulys? Niutonas atlikdamas šviesos dispersijos bandymus susidūrė su elektromagnetinių. Bangų disperija, tik vėliau sužinojo, kad. Nuo ko priklauso prizmės lūžio rodiklis? Ką rodo absoliutusis lūžio rodiklis? Kodėl įvairių spindulių sklidimo greitis medžiagoje yra nevienodas? Kaip gaunama balta šviesa? Kaip dirbtiniais būdais galima gauti vaivorykštę? Kas vyksta šviesos spinduliui krintant į vandens lašelį? Kaip akys pasiekia vaivorykštės spindulių spalvas? Kodėl vandenyje vaivorykštės spalvos „apsiverčia“? Kas aiškinama šviesos disperijos reiškiniu? Kodėl šviesoforo signalai yra raudonos spalvos? Kodėl šviesos (elektromagnetinės) bangos neturi spalvos? Kas lemia skaidraus kūno spalvą? Ar žmogus mato spalvas? Kokia yra vaivorykštės forma?
  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 146 KB
  • 2013 m.
  • 4 puslapiai
  • Akvile
  • Lešiai ir jų brėžiniai
    9 - 2 balsai (-ų)
Lešiai ir jų brėžiniai. (2013 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/lesiai-ir-ju-breziniai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:53
×