Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai


Lesu ir finansavimo saltiniu poreikiai. Isoriniai lesu saltiniai. Lėšų poreikio skaičiavimas. Apyvartinių lėšų poreikio skaičiavimas. Lėšų finansavimo šaltiniai išorės.

Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Investicijų poreikis. Didžiają dalį projekto sąnaudų sudaro lėšos ilgalaikiui turtui įsigyti. Kitą projekto dalį sudaro lėšos trumpalaikiui turtui įsigyti. Kapitalas yra savininkų nuosavybė. Kuo didesnis šis rodiklis, tuo mažesnė tikimybė, kad įmonė bankrutuos. Skaičiuojamas padengimo koeficientas. Įmonės savininkams naudingiau dirbti. Kaip skolintis? Viena iš finansų taisyklių teigia, kad. Pradedant arba plėtojant verslą reikia numatyti kaip bus sukauptos veiklaireikalingos lėšos. Finansavimo šaltiniai rodo, iš kokių šaltinių bus finansuojamas sumanymas. Finansavimo šaltiniai. Vidiniai finansavimo šaltiniai ir (nuosavos lėšos). Tai amortizaciniai ir nusidėvėjimo atskaitymai bei pelnas. Pelnas. Pelnas paskirstomas. Išoriniai finansų šaltiniai. Išorės šaltiniai yra dvejopi. Įnašai. Akcijos. Akcijos pagal suteikiamas teises yra skirstomos į. Privilegijuotos akcijos gali būti su kaupiamuoju arba nekaupiamuoju dividentu. Dividendai. Paskolos. Paskolos gali būti suteikiamos, trumpam laikotarpiui arba ilgalaikės. Trumpalaikės ir ilgalaikės paskolos. Paskolų sutartys. Laidavimo. Garantija. Obligacijos. Tiekėjų kreditai. Įvairios nuomos sutartys ir pirkimas išsimokėtinai. Pirkimas į skolą ir mokėjimas už prekes avansu.
  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2794 KB
  • 2013 m.
  • 37 puslapiai
  • Egita
  • Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai
    10 - 3 balsai (-ų)
Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. (2013 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/lesu-poreikis-ir-finansavimo-saltiniai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:42
×