Liaudies seimo deklaracija dėl tarybinės santvarkos įvedimo


Liaudies seimas išreikšdamas. Liaudies seimas. Tarybu santvarka. Deklaracija referatas. Gaujos referatas. Lietuvoje ivedama tarybu santvarka. lietuva skelbiama socialistine tarybu respublika. Liaudies seimas, išreikšdamas vieningą lietuvos. Tarybu santvarkos ivedimas 19. Liaudies seimas tarybu santvarka. Liaudies seimas, išreikšdamas vieningą lietuvos laisvės.

Liaudies seimo deklaracija dėl tarybinės santvarkos įvedimo. Deklaracija apie valstybės santvarką. Liaudies seimas, išreikšdamas vieningą Lietuvos laisvos darbo liaudies valią, skelbia, kad Lietuvoje įvedama tarybų santvarka.Lietuva skelbiama Socialistine Tarybų Respublika.

Einąs respublikos prezidento pareigas ministras pirmininkas skelbia šią liaudies seimo 194 m. Smetoninis režimas, abejingas tikriesiems liaudies interesams, įstūmė Lietuvą vidaus ir užsienio politikos srityse į neišbrendamą beviltišką padėtį. Lietuvos darbo liaudies gyvybiniai interesai buvo aukojami turtingųjų žmonių ir eksploatatorių saujos savanaudiškiems reikalams. Miesto ir kaimo darbo žmonių likimu buvo: nedarbas, netikrumas dėl rytdienos; badas, medžiaginiai trūkumai ir nacionalinė nelygybė. Daugelį metų Lietuvos liaudis šio reakcinio režimo buvo slopinama.

Smetonininkų gauja laikė mūsų darbo liaudį sauvalės varžtuose. Iš darbo masių buvo atimta elementarinė laisvė. Liaudis negalėjo turėti savo politinių, profesinių ir kultūrinių organizacijų. Kiekvienas drąsesnis žodis, laisvoji mintis buvo negailestingai slopinami.

Smetoninė nacionalinė politika turėjo tikslą provokuoti nuolatinius susidūrimus tarp įvairių tautybių žmonių, turėjo tikslą kurstyti vieną tautybę prieš kitą.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (741 žodžiai)
  • Napalys
  • Liaudies seimo deklaracija dėl tarybinės santvarkos įvedimo
    10 - 3 balsai (-ų)
Liaudies seimo deklaracija dėl tarybinės santvarkos įvedimo. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/liaudies-seimo-deklaracija-del-tarybines-santvarkos-ivedimo.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 23:22
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo