Liepojos uostas


Liepojos uostas referatas. Liepojos uostas aprasymas. Liepojos juru uostas aprašymas.

Uosto ir laivybos valdymo pagrindai. Liepojos uostas, valdymo struktūra. Uosto techninės charakteristikos, infrastruktūra. Uosto schema. Uosto krovos darbų analizė. Siūlymai, pastebėjimai, tobulinimai. Literatūra.

Liepojos miestas yra išsidėstęs Baltijos jūros vakarinėje pakrantėje, tarp Latvijos Ventspilio uosto ir Klaipėdos uosto, 200 km nuo Latvijos sostinės Rygos, 900km nuo San. Peterburgo ir 1250 km nuo Maskvos. Taipogi yra vienas iš dviejų neužšąlančių uostų Latvijoje, nuo ko priklauso nepertraukiamas krovinių judėjimas tarp rytų ir vakarų. Puikūs santykiai su visais stambiausiais Europos centrais.

Liepojos uosto statyba pradėta Petro I - XVI a. Pabaigoje, 1697 metais. XX a. Pradžioje Liepojos uostas buvo vienas iš pačių didžiausių Baltijos uostų. Uostas kraudavo generalinius krovinius, taip pat aptarnaudavo žvejybinius laivus bei užsiminėjo smulkia gamyba.

  • Microsoft Word 226 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1341 žodžiai)
  • Kolegija
  • Liepojos uostas
    10 - 2 balsai (-ų)
Liepojos uostas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/liepojos-uostas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 18:34
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!