Lietuva ir aš rašinys


Rasinelis apie lietuva. Rašinys apie kovo 11. Kovo 11 rašinys. Rasiniai apie kovo 11. Rasinys apie lietuva. Lietuva rasinys. Kovo 11 rasinelis. Kovo 11 rasiniai. Rasinys apie lietuvos nepriklausomybe. Kovo11 rasinys.

Lietuva ir aš. Rašinys apie Lietuvą ir jos nepriklausomybę.

Artėja Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmetis. Šiai garbingai datai paminėti nuvilnys per šalį įvairių renginių banga, bus paminėti nusipelnę žmonės, skambės dainos, gal švies įvairiaspalviai fejerverkai, mirgės trispalvės vėliavėlės, kalbas lydės plojimai. Nutils ovacijos ir šurmulys. O kas toliau? O kurgi ta tikroji Lietuva? Ar aš ir tu easame joje, džiaugsme ir varguose?

Aš dar buvau negimęs, kai Lietuva tiesė kelius į laisvę ir nepriklausomybę. Tik iš vadovėlių, filmų, pasakojimų, literatūros galiu pajusti šiurpius dainuojančios revoliucijos išgyvenimus. Skaityti yra viena, o girdėti dundančius tankus yra visai kita. Niekas netikėjo, kad bus šaudoma. Deja... O žmonės meldėsi ir dainavo. Jei šiandien tai pasikartotų, ar galėtume stoti į jų vietą,ar nieko nesakę tėvams bėgtume ginti Seimo rūmų, televizijos bokšto, ar nesusvyruotų mūsų gretos ? Kažin. Šiandien jaunimas daužo šių pastatų langus.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (373 žodžiai)
  • Mokykla
  • Valerija
  • Lietuva ir aš rašinys
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuva ir aš rašinys. (2013 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuva-ir-as-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 07 d. 07:14
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo