Lietuva ir tarptautinės organizacijos skaidrės


Politologijos skaidrės. Lietuva ir tarptautinės organizacijos. Sužinosite. Kaip Lietuva bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis. Sąvokos. Europos Taryba- regioninė tarptautinė organizacija. Europos Taryba. Įsteigta 1949 m. gegužės 5 d. Organizacijai priklauso 47 Europos valstybės. Europos Tarybos tikslai. Ginti žmogaus teises, pliuralistinę demokratiją ir teisėtumą. Europos Žmogaus. Teisių Teismas. Įsteigtas 1950 m. Teismas įsteigtas Europos žmogaus teisių konvencijos pagrindu. Teisme teisėjauja ir teisėja iš Lietuvos – Danutė Jočienė. Jungtinių Tautų. Organizacija. Oficialios kalbos anglų. JTO tikslai. Siekti išsaugoti tarptautinę taiką ir saugumą. Unesco. Įkurta iškart po II Pasaulinio karo - 1945 m. Unesco funkcijos. Ateities švietimo, mokslo, kultūros ir komunikacijų studijos. Organizacijų būstinės. Ežtt. Išvada. Lietuva dalyvaudama tarptautinių organizagijos veikloje turi galimybę prisidėti prie svarbiausių pasaulio visuomenės problemų. Įsivertinimas. Darbas buvo pasiskirstytas. Šaltiniai.


Kaip Lietuva bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis. Ką Lietuvai suteikė narystė Europos taryboje. Kokiais tikslais susikūrė organizacijos.

Europos Taryba- regioninė tarptautinė organizacija. Europos Žmogaus Teisių Teismas- nuolat veikianti tarptautinė teisminė institucija. Jungtinės Tautos- universali tarptautinė organizacija. NATO- politinis ir karinis blokas, įkurtas Vakarų šalių saugumui. UNESCO- Jungtinių tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija.

Darbas buvo pasiskirstytas po lygiai. Abu grupės nariai susidorojo su savo užduotimis. Mūsų manymu darbas buvo sklandus, atliktas laiku, kokybiškas, kriterijai išpildyti, panaudotos informacinių technologijų žinios. Įsivertinome 10 .

  • Politologija Skaidrės
  • 2014 m.
  • Astizzz
  • 16 puslapių (484 žodžiai)
  • Politologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 1051 KB
  • Lietuva ir tarptautinės organizacijos skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Lietuva ir tarptautinės organizacijos skaidrės. (2014 m. Rugsėjo 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/lietuva-ir-tarptautines-organizacijos-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 05:57