Lietuva mano tėvynė


Rašinys apie lietuva. Rasiniai apie lietuva. Kas man yra tevyne. Rasinelis apie lietuva. Mano tevyne lietuva. Tėvynė rašinys. Kuo man svarbi tevyne. Apie lietuva rasinys. Rašiniai apie tėvynę. Kas man yra tevyne rasinys.

Lietuva - mano tėvynė. Čia aš gimiau, gyvenu, mokausi. Vis didėjant emigrantų skaičiui, kylant diskusijoms dėl valdžios, kylant protestams ir matant, kokia yra jaunoji karta, lietuvoje vis dažniau yra keliama problema, ar mums dar yra svarbi lietuva, jos vardas. Mano nuomone, lietuviai dar nepamiršo savo šalies praeities, ja didžiuojasi ir dauguma lietuvių vis dar puoselėja patriotiškumą. Skaudu, jog yra žmonių, kuriems lietuva nieko nereiškia. Tai žmonės, niekinantys savo šalies valdžią, emigravę svetur ir net nenorintys čia grįžti. Atsiranda tokių, kurie viešai niekina lietuvos simboliką, degina vėliavas. Jiems atrodo, kad tėvynė yra neverta meilės, jeigu ji nieko neduoda savo žmonėms. Ne vienas iš mūsų pasakytų: „va, tau ir lietuva, gimtinė mūsų, ir už ką ją mylėti? ”. Žmonės yra nusivylę dabartine lietuvos situacija, mažu uždarbiu. Tėvynė jiems yra antraeilis dalykas po asmeninės sėkmės. Viena lietuvė, gyvenanti vokietijoje jau trejus metus teigia: „nesirengiu gyventi šalyje, kurioje talentas, protas laikomas nieku, kur faktiškai tyčiojamasi iš kultūros žmonių”. Mūsų šalį palieka ir garsūs krepšininkai, nebenorintys atstovauti lietuvai, nes užsienis jiems pasiūlė geresnes karjeros galimybes, didesnius pinigus. Tai - martynas andriuškevičius, žydrūnas ilgauskas ir daugelis kitų. Dabartinė lietuva skiriasi nuo praėjusio amžiaus lietuvos. Dabar žmonės rūpinasi savo gyvenimu, savąja sėkme.

Lietuva - mano tėvynė. Čia aš gimiau, gyvenu, mokausi.

Ne vienas iš mūsų pasakytų: va, tau ir Lietuva, gimtinė mūsų, ir už ką ją mylėti? . Viena Lietuvė, gyvenanti vokietijoje jau trejus metus teigia: nesirengiu gyventi šalyje, kurioje talentas, protas laikomas nieku, kur faktiškai tyčiojamasi iš kultūros žmonių .

Seniau Lietuviai buvo neabejingi savo šaliai, darė viską, kad išsaugotų jos nepriklausomybę, kultūrą. Galime sakyti, jog Lietuvos kultūros pamatas buvo 1547 m. Išleista martyno mažvydo pirmoji Lietuviška knyga katekizmas . Poetas justinas marcinkevičius xx a. Parašė garsią dramą mažvydas , kurioje atskleidė patriotišką pagrindinio veikėjo asmenybę: bijau prisipažinti, kad ne dievui / tai buvo pareiga, o žodžiui . J. Marcinkevičius teigia, jog gyvenimą reikia suprasti kaip pareigą ne tik žmogui, bet ir savo šaliai. Lietuvišką patriotizmą atskleidžia ir jurgio zauerveino mažosios Lietuvos himno pirmosios dvi eilutės: Lietuvninkai mes esam gimę / Lietuvninkai mes turim būt . Xix a.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (519 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jekaterina
  • Lietuva mano tėvynė
    10 - 7 balsai (-ų)
Lietuva mano tėvynė. (2011 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuva-mano-tevyne.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 19:03
×