Lietuva rašinys


Rasinys apie lietuva. Is ko daugiausia suzinome apie lietuvos praeiti rasinys.

Lietuva yra mūsų tėvynė. Čia mes gimėme ir augame. Kiekvienas lietuvis turėtų mylėti, branginti ir didžiuotis savo tėvyne. Aš myliu lietuvą, nes ji yra be galo gražus kraštas, turintis daugybę gražių švenčių tradicijų, kurių daugumos laikomasi dar iki šiol, ir už tai, kad mūsų kalba yra archajiškiausia iš visų gyvų indoeuropiečių kalbų.

Lietuva turi daug graziu miestu ir miesteliu. Vienas is didžiausiu miestu yra musu uostamiestis – Klaipeda. Klaipedoje gyventi gera, nes cia yra visu taip mėgstama jura ir smeletas papludimys. Gyventojai cia linksmi, nuoširdus ir draugiski.

Klaipeda turi daug geru mokyklu, kurioje mokinasi vaikai siekiantys kazko ismokti.

As mokausi Vetrunges gimnazijoje. Man sioje mokykloje viskas tiesiog idealu. Mokytojai – tai tie zmones kurie turi gerus nervus bei didele kantrybe ismokinti mus, mokinius, ivairiausiu dalyku, kurie pravers mums ateityje. Kiekviena diena – tai nauju ziniu bagažas, bei ivairiausi patirti nauji nuotykiai mokykloje.

Didžiuojuosi, kad mano tėvynė yra Lietuva. Didžiuojuosi, kad mano miestas yra Klaipeda. Didžiuojuosi, kad mano mokykla yra Vetrunges gimnazija.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2016 m.
  • 1 puslapis (252 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vilius
  • Lietuva rašinys
    6.4 - 9 balsai (-ų)
Lietuva rašinys. (2011 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuva-rasinys.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 00:29
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo