Lietuva referatas. Jauna, laisva, pati savęs valdovė


Referatas apie lietuva. Referatai apie lietuva. Jauna grazi valdove. Referatas lietuva. Jauna valdove. Rašiniai apie taiką. Liaudies daina seniau ir dabar. Rasiniai lietuva laisva. Rašinys apie vertybių krizę kūryboje. Referatas lietuva per.

Lietuva-tai mažas žemės lopinėlis,kuris sugebėjo išlikti,nors ir buvo plakamas vėjų,visų daužomas,bandomas sunaikinti,bet savo tautos stiprybe bei tikėjimu išlikęs iki šiol. Mūsų valstybė patyrė daug išbandymų,blogybių,bet jos gyventojai ją gelbėjo auko-dami savo gyvybes kitų gerovei. Ir būtent jų visų dėka gyvename laisvoje šalyje,kurioješiemet švenčiame aštuonioliktuosius nepriklausomos lietuvos metus. Ar ji tikrai ir to-liau liks laisva,daug kas priklauso nuo mūsų pačių pastangų sukurti taiką,gerovę. Dabar į lietuvą atėjo ne patys geriausi laikai. Visur,kur tik pasisuksi,išgirsi apie išti-kusią finansų krizę,apie politikų priimtus netinkamus sprendimus. Tik mes vien apie šiuos dalykus kalbėdami nebematome gražių,šviesių,tikrai dėmesio vertų darbų. Pavyz-džiui,dabar vyksta labai graži akcija ‘‘tūkstantmečio odisėja‘‘,kurios dėka kitose šalysegyvenantys lietuviai sužinos,jog mūsų šaliai šiemet sukanka tūkstantis metų. Todėl reikė-tų džiaugtis,kad dar atsiranda tokių žmonių,kurie nepaisant juos tykančių pavojų sutinkagarsinti lietuvos vardą. Ir seniau lietuvoje buvo daug iškilių asmenybių pasižymėjusių kilniais darbais,poel-giais. Kai kuriuos mums primena istorija,pavyzdžiui,patriotus:s. Daukantą,a. Baranauską,j. Basanavičių ir daug kitų. Šių dienų lietuvoje taip pat gyvena garsių žmonių:sportininkų,menininkų,mokslininkų,kurie irgi prisideda prie mūsų šalies garsinimo. ‘‘dabar,jaunesnioji karta jau nebe taip patriotiškai žvelgia į lietuvą.
  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (316 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mindaugas
  • Lietuva referatas. Jauna, laisva, pati savęs valdovė
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuva referatas. Jauna, laisva, pati savęs valdovė. (2012 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuva-referatas-jauna-laisva-pati-saves-valdove.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 01:47
×