Lietuva tarptautinėse organizacijose


Lietuva tarptautinėse organizacijose. Ką sužinosite? Kada pradėjo kurtis pirmosios tarptautinės organizacijos? Pirmoji tarptautinė organizacija. Kas yra tarptautinė organizacija? Kaip skirstomos tarptautinės organizacijos? Kiek Lietuva moka už tarptautinę narystę ? Lietuvos uždaviniai tarptautinėse organizacijose. Lietuvos veikla tarptautinėse organizacijose. Tarptautinės politinės organizacijos. Tarptautinės ekonominės organizacijos. Klausimai.


Kas yra tarptautinė organizacija? Kada pradėjo kurtis pirmosios tarptautinės organizacijos? Kaip vadinosi pirmoji tarptautinė organizacija? Į kokias grupes ir pagal ką yra skirstomos tarptautinės organizacijos? Kokių tarptautinių organizacijų narė yra Lietuva? Koks Lietuvos indėlis šiose organizacijose? Kokiais tikslais susikūrė šios organizacijos? Ką Lietuvai suteikė narystė šiose organizacijose? Lietuvos uždaviniai tarptautinėse organizacijose.

Pagal geografinę įtakos teritoriją: į pasaulines(JT) ir regionines(ES) Pagal veiklos profilį: į bendrąsias ir daugiatiksles bei specializuotąsias ir riboto tikslų skačiaus Pagal dalyvius: į nevyriausybines ir tarpvyriausybines.

Europos sąjunga Europos ekonominė erdvė Tautų sąjunga.

Europos sąjunga EFTA - Europos laisvosios prekybos asociacija.

1 Kur yra Europos sąjungos būstinė? Berlyne B) Briuselyje C) Paryžiuje 2 Kiek šalių narių turi Europos sąjunga? A) 23 B) 30 C) 29 3 Kuriame iš paveikslėlių pavaizduotas pastatas, susijęs su Jungtinėmis Tautomis? A) Ugoyu B) C).

4 Kaip pagal geografinę įtakos teritoriją skirstomos tarptautinės organizacijos? Į vyriausybines ir nevyriausybines B) Pasaulines ir regionines 5 Nuo kada Lietuva yra Jungtinių Tautų narė? Nuo 1991 m. rugsėjo 18 d B) 2004 m. liepos 1 d 6 Kelių Tarptautinių organizacijų narė yra Lietuva? NATO tikslas: Kolektyvinė apsauga B) Bendra vidaus politika ir glaudus bendradarbiavimas visose gyvenimo srityse.

8 Kaip skirstomos tarptautinės organizacijos pagal dalyvius? Į vyriausybines ir nevyriausybines B) Pasaulines ir regionines 9 Pagrindinis Jungtinių Tautų tikslas Palengvinti bendradarbiavimą tarptautinės teisės, saugumo, ekonominės plėtros ir socialinio teisingumo srityse.

  • MS PowerPoint 1911 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (552 žodžiai)
  • Emilija
  • Lietuva tarptautinėse organizacijose
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuva tarptautinėse organizacijose. (2016 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuva-tarptautinese-organizacijose.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 15:39
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo