Lietuviškos prekės įvedimas į rinką


Marketingo planai pagal skirtingus autorius. Marketingo planas pagal G. Drummond, J. Ensor „Introduction to Marketing Concepts. Marketingo planas, remiantis Birutės Alborovienės „Prekybos marketingas“. Marketingo planas pagal Michael J. Baker ir Susan J. Hard „The Marketing Book“. Marketingo planas, remiantis R. Virvilaitės„Strateginio marketingo valdymas“. Marketingo planas, remiantis S. Urbonavičiaus „Marketingo pagrindai“. Marketingo planų palyginimas. Marketingo plano struktūra ir sudedamosios dalys. Kontrolinių rodiklių suvestinė. Rinkos segmentavimas. Tikslinė rinka. Perspektyvų tyrimas (SWOT analysis). Marketingo strategija. Marketingo veiksmų programa. Marketingo biudžetas. Marketingo kontrolė. Literatūros sąrašas.

Organizacijai reikalingas strateginis marketingo planas, kad galėtų prisitaikyti prie besikeičiančios verslo aplinkos. Savaime suprantama, kad organizacija turi nuolat adaptuotis ir plėtotis, kad išliktų sėkminga. Strateginis marketingas palengvina šį procesą ir suteikia stiprių bei naudingų sprendimų vis labiau konkuruojančiame pasaulyje. Iš tikrųjų planas turėtų duoti sistemingą strategiją, su kuria būtų galima analizuoti rinkos vietą, ir pateiktų aiškiai apibrėžtą būdą siekti strateginių tikslų.

Kaip bebūtų, išties sekmingas planas yra kur kas daugiau nei paprastas planavimo procesas. Tai yra priemonė komunikuoti, motyvuoti ir įtraukti organizacijos personalą į pagrindinę verslo veiklą. Labai dažnai planavimas yra suprantamas kaip suvaržantis procesas, paremtas įvykių prognozavimu ir kanceliariniu darbu. Iš tikrųjų, planai reikalauja darbuotojų pripažinimo ir bendradarbiavimo norint pasiekti gerų reultatų.

  • Microsoft Word 390 KB
  • 2013 m.
  • 38 puslapiai (7563 žodžiai)
  • Universitetas
  • Fiolay
  • Lietuviškos prekės įvedimas į rinką
    10 - 5 balsai (-ų)
Lietuviškos prekės įvedimas į rinką. (2013 m. Rugpjūčio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviskos-prekes-ivedimas-i-rinka.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:25
×