Argumentuotas atsakymas

Kamilė

Sveiki, man reikia pagal B.Vilimaitė, novelė „Senutė su ryšulėliu“ atsakytį į klausimą Kaip literatūra ugdo žmogaus moralę? 

KlausimaiLietuvių kalbaLygis: Gimnazija6 atsakymaiKlausimas atsakytas
Balandžio 2 d. 18:01
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (6)

Indrė

Šis kūrinys pamokantis, prasmingas. Šioje novelėje rašoma apie moterį ir jos likimą. Pagrindinė kūrinio veikėja jaučiasi vieniša ir nevertinama. „Baisi jų vienatvė ją slėgė. Giminių neturėjo. Kaimynais nepasitikėjo. Įtarė, kad jie norėtų nugabenti ją į senelių namus“. „Senutė su ryšulėliu“ tai autorės tarsi sugalvota vienatvės draugė. Iš šios novelės galime išmokti atjautos, supratimo. Šis kūrinys pamoko, kad reikia užjausti senesnį žmogų, vertinti tai ką turime. „Apie tokį būstą žmogus gali tik svajoti. Žmonės filmavo ir fotografavo tą namelį. Ir niekas nekreipė dėmesio į mažą senutę su ryšulėliu, kuri karštai meldė Dievo, kad jai būtų sugrąžinti jos namai“. Vacė labai vertino savo namus, nors ir varganus, o ginčai, vaidai, turto siekimas jai buvo svetimi dalykai. „Visada atsiranda, kas nori užgrobti plotą. Vacė pasitraukė į šalį, jai buvo koktu visokie vaidai ir ginčai.“

Balandžio 3 d. 16:43 Geriausias atsakymas
Evelina

Manau , ji ugdo tam , kad mes labiau susikoncentruotume į savo mintis. Leidžia mums išsakyti savo nuomonę.

Balandžio 3 d. 17:13
kubas

Galbut tam, kad mes labiau susikoncentruotume į savo mintis

Balandžio 4 d. 00:48
Vardas

„Senutė su ryšulėliu“ tai tarsi vienatvės draugė,kurią autorės sugalvoja . Iš šios novelės galime išmokti supratingumo, užuojautos. Šis kūrinys pamoko, kad reikia užjausti, gerbti ir suprasti senesnį žmogų, vertinti tai ką turime jų dėka ir būti dėkingiems.

Balandžio 4 d. 17:11
Justas

Galbūt reikia koncentruotis į mintis.

Balandžio 5 d. 09:55
Saimonas.strucko

Galbūt tam, kad reikia koncentruotis į mintis.

Balandžio 5 d. 14:34
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo