Dorianas Grėjus kaip rašyti rašinį?

Mantas

Gavau užduotį parašyti rašinį tema: "Doriano Grėjaus destrukcijos kelias". Reikėtų šiek tiek pagalbos, nuo ko pradėti ir kaip? Ačiū!

KlausimaiLietuvių kalbaLygis: Gimnazija4 atsakymaiKlausimas atsakytas
Vasario 28 d. 11:34
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (4)

Liucija

Visas kūrinys ir aiškina, kad Dorianas pats save sunaikino, nes pardavė sielą veliui dėl jaunystės. O pradėti galite, kad jaunuolis buvo naivus ir geraširdis iki kol susipažino su Henriu, kuris perdavė savo  hedonistinę pasaulėžiūrą.

Vasario 29 d. 18:12 Geriausias atsakymas
Indrė

Galite rašyti apie žmogiškumo praradimą ir vertybių pasikeitimus, kad nereikia šių vertybių prarasti, bet taip atsitiko šios knygos veikėjui: „vėliau, gyvendamas malonumų kupiną gyvenimą, Dorianas nužudo ir savo portreto autorių. Vėliau seka kiti nusikaltimai, bet Dorianas išlieka nepaliestas nei skausmo, nei metų, nei kaltės – sensta ir raukšlėjasi tik portretas. Kai neištvėręs sąžinės priekaištų Dorianas bando sunaikinti paveikslą, sunakina pats save – miršta senas, baisus, o paveiksle lieko tas pats gražus, kaip ir jaunystėje.“

Kovo 1 d. 20:22 Geriausias atsakymas
Adrija

Manau visų pirma perskaityk knygą , jei jos dar nesi skaitęs, iškelk sau klausimus, bandyk atsaymų į juos ieškoti internete, knygoje. 

Kovo 1 d. 17:51
Viktorija

Pritariu,kad galima pradėti nuo  žmogiškumo praradimą ir vertybių pasikeitimus

Kovo 3 d. 13:37
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo