Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne

Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne,išrašyti 10 epitetų, 10 vaizdingų veiksmažodžių, 5 palyginimus, 5 frazeologizmus

KlausimaiLietuvių kalbaLygis: Mokykla1 atsakymasKlausimas atsakytas
Sausio 27 d. 11:34
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (1)

Palyginimai: šalta lyg ledas, miegojo kaip užmuštas, kirto košę kaip artojas, atrodė kaip ir tūkstančiai kitų vaikinų, visur tiktai dulkės ir dulkės tirštais tumulais, kaip migla, kaip sniego pūga, jausdavosi kaip suvažinėtas, plonas kaip žardis, eidavo kaip iš pypkės, geraširdžiai kaip meškos, lyg aklys per miglą.

Epitetai: juodąjį kambarį, marška, grėsmingas, tykantis, sąsparos, dundesio, bildesio, tirštais tumulais, kamara, šniukštinėtojas.

Vaizdingi veiksmažodžiai: sumurmėjo, žiebiasi, dunksojo, sugirgždėjo, sužvangėjo, pritykino, apsitaisęs, krūptelėjo, sulingavo, pavergė.

Frazeologizmai: sumušam delnais, kibo į darbą, durys užšautos,  praslinkus ištisai amžinybei, išsprogo akys, dantis sukandęs, turi galvoje, išpylė prakaitas.

Sausio 28 d. 11:03 Geriausias atsakymas
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo