Lietuviu kalba-papildinys

Arnas

Prapleskite pateikiamus sakinius ir sukurkite pasakojima.

1.Buvo atostogos.2.Vaikai išskubėjo.3.Miškas ošė.4.Buvo matyti lizdas.5.Algis lipo.6.Paukščiai sunerimo.7.7.Cyptelėjo jaunikliai.

KlausimaiLietuvių kalbaLygis: Mokykla1 atsakymasKlausimas atsakytas
Balandžio 5 d. 18:34
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (1)

Indrė

Pernai man buvo pačios įsimintiniausios vasaros atostogos. Atrodo, dar vakar, su geriausiu draugu derinome vasaros planus. Prisimenu, vieni vaikai išskubėjo pas senelius, kiti į stovyklas, o mes su Algiu nutarėme pastovyklauti miške. Tądien miškas ošė, šlamėjo nuo vėjo, vėjas laužė medelių šakeles. Eidami vingiuotais miško takeliais išgirdome mažo paukštelio cypimą. Apsidarėme.  Ant medžio šakos buvo matyti lizdas su dar 3 cypenčiais paukšteliais. Nutarėme mažą jauniklį sugrąžinti į lizdą. Algis drąsiai lipo į medį, o aš stebėjau apačioje. Mačiau, kaip paukščiai sunerimo, nutilo, tačiau kai Algis sugrąžino jauniklį išgirdome, kaip cyptelėjo jaunikliai. Supratome, kad viskas gerai. Tądien su Algiu labai džiaugėmės, kad padėjome mažam jaunikliui sugrįžti į lizdą.

Balandžio 5 d. 20:59 Geriausias atsakymas
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
115 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo