Poleminė samprotavimo pastraipa

Sukurkite poleminę 180-200 žodžių samprotavimo pastraipą, kurioje patvirtintumėte arba paneigtumėte mintį, kad maža tauta, norėdama išlikti globaliame pasaulyje, turi prie jo prisiderinti, atsisakyti nepažangių dalykų. Nepamirškite suformuluoti argumentų UŽ ir PRIEŠ apie būtinybę kurti savivertės kėlimo ir nutautėjimo stabdymo strategijas bei parašyti sakinį-tiltą (pvz., ši situacija kaip iš literatūros... tokią nuomonę gali iliustruoti ir literatūra... ši situacija man primena...), kai remsitės literatūriniu Kristijono Donelaičio pavyzdžiu.

Panaudoti šį kontekstą.

Socialinis kontekstas. Baimė ištirpti globalioje visuomenėje, atsidurti atmatų duobėje, verčia prisiminti savo tautiškumą, atsiriboti nuo belyčių, betaučių ir beveidžių žmogystų, kurių idealai apsiriboja savo egoizmo tenkinimu. Stručio principas tinka tik tiems, kurie paslėpę galvas, atstatę užpakalius, plaukia pasroviui globalistų kuriama srove. Žmonės, praradę tikrąsias vertybes, išnyksta, išnyksta ir tokios visuomenės. Vienyti mus turi noras išgyventi, noras atstatyti doros ir darnos sampratą. Tik per tai gali ateiti laisvė, tik asmeniškai prisiimta atsakomybė už savo veiksmus suteikia laisvę. Tik pasipriešinimas svetimai, primetamai ideologijai, savos valstybės ateities vizijos kūrimas ir įgyvendinimas gali suteikti šansą Lietuvai, sulaukti dar ne vieno tūkstantmečio. 

Kaip žmogus gali paveikti savo tautos likimą?

KlausimaiLietuvių kalbaLygis: Gimnazija6 atsakymaiKlausimas atsakytas
Sausio 19 d. 09:44
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (6)

Baze

Kaip atrasti save? Ieškok savo šeimos ir busi laimingas

Sausio 19 d. 23:37 Geriausias atsakymas

Gali paradyti pagal savo seima ir nebus problemu

Sausio 20 d. 08:31
Elija

Ieškok savo šeimos ir hūsi laimingas

Sausio 21 d. 12:43
solveiga

ar seima is tikro yra tokia svarbi ar mes tik taip galvojam?

Sausio 22 d. 10:39

Šeima - geriasia žmogaus palaima

Sausio 22 d. 15:23

Šeima - geriasia žmogaus palaima. Jei dar reiks pagalbos klausk

Sausio 22 d. 15:58
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo