Šalutinių sakinių skyryba

Galite padėti, labai reikia. Reikia sudėti kablelius

1. Matome kad norėdami dalyvauti projekte „Misija Sibiras“ pirmiausia turėtume užpildyti anketą – atsakydami į jos klausimus įvardyti asmenines savybes ir priežastis, skatinančias vykti į ekspediciją. 2. Kai esi draugijoje neliesk rankomis tų kūno dalių apie kurias paprastai nekalbama. 3. Nemiegok kai kiti kalba nesėdėk kai kiti stovi nekalbėk kai vertėtų patylėti neik kai kiti sustoja. 4. Bendrauk su žmonėmis tinkamu laiku ir niekada nekuždėk kai yra kitų žmonių. 5. Tuo atveju jei santykių patikimumas pasitvirtins jie bus pratęsti neribotam terminui. 6. Laiško autorius pateikia įrodymų kad tikrai tinka konkrečioms pareigoms ir atitinka keliamus reikalavimus. 7. Taigi matome kad aptarti dalykiniai raštai – motyvacinis laiškas ir prašymas – rašomi laikantis tam tikros formos. 8. Noriu taip pat Jums pranešti kad per anksčiau minėtą bandomąjį laikotarpį bus vertinama Jūsų, kaip draugės, statuso perėjimo į žmonos statusą galimybė. 9. Atsidūręs tarp už save aukštesnių žmonių nekalbėk kol į tave nesikreipė o paklaustas atsistok, nusiimk skrybėlę ir atsakyk keliais žodžiais. 10. Norėčiau paklausti ar verta rašyti ir pildyti anketas dėl dalyvavimo kai tau tik šešiolika, tačiau esi gerai pasirengęs fiziškai ir labai domiesi projektu nori pajusti tai ką jautė tavo proseneliai ar seneliai nori padaryti ką nors gera. 11. Kitas dalykinis raštas kuriuo ko nors prašoma arba pageidaujama yra prãšymas. 12. Jūs niekada to Eldorado nerastumėt juo labiau kad jis visais atvejais bus klastingas, užliūliuojantis netikromis vertybėmis, atimantis valią ir viltis, numarinantis sielą bei siekį. 13. Kai dėl manęs tai aš visai nenorėčiau kad iš panašių žinių kas nors imtųsi apie mane spręsti. 14. „Dabartinės lietuvių kalbos žodynas“ aiškina kad charakteristika yra skiriamųjų ypatybių apibrėžimas, aprašymas, apibūdinimas ir dokumentas kuriame pateikiamas asmens, jo darbo ir visuomeninės veiklos vertinimas.

KlausimaiLietuvių kalbaLygis: Gimnazija7 atsakymaiKlausimas atsakytas
Sausio 16 d. 14:02
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (7)

Martyna

1. Matome, kad norėdami dalyvauti projekte „Misija Sibiras“ pirmiausia turėtume užpildyti anketą – atsakydami į jos klausimus įvardyti asmenines savybes ir priežastis, skatinančias vykti į ekspediciją. 2. Kai esi draugijoje, neliesk rankomis tų kūno dalių, apie kurias paprastai nekalbama. 3. Nemiegok, kai kiti kalba, nesėdėk, kai kiti stovi, nekalbėk, kai vertėtų patylėti, neik, kai kiti sustoja. 4. Bendrauk su žmonėmis tinkamu laiku ir niekada nekuždėk, kai yra kitų žmonių. 5. Tuo atveju, jei santykių patikimumas pasitvirtins, jie bus pratęsti neribotam terminui. 6. Laiško autorius pateikia įrodymų, kad tikrai tinka konkrečioms pareigoms ir atitinka keliamus reikalavimus. 7. Taigi, matome, kad aptarti dalykiniai raštai – motyvacinis laiškas ir prašymas – rašomi laikantis tam tikros formos. 8. Noriu taip pat Jums pranešti, kad per anksčiau minėtą bandomąjį laikotarpį, bus vertinama Jūsų, kaip draugės, statuso perėjimo į žmonos statusą galimybė. 9. Atsidūręs tarp už save aukštesnių žmonių, nekalbėk kol į tave nesikreipė, o paklaustas atsistok, nusiimk skrybėlę ir atsakyk keliais žodžiais. 10. Norėčiau paklausti, ar verta rašyti ir pildyti anketas dėl dalyvavimo kai tau tik šešiolika, tačiau esi gerai pasirengęs fiziškai ir labai domiesi projektu, nori pajusti tai ką jautė tavo proseneliai ar seneliai, nori padaryti ką nors gera. 11. Kitas dalykinis raštas, kuriuo ko nors prašoma arba pageidaujama yra prãšymas. 12. Jūs niekada to Eldorado nerastumėt, juo labiau, kad jis visais atvejais bus klastingas, užliūliuojantis netikromis vertybėmis, atimantis valią ir viltis, numarinantis sielą bei siekį. 13. Kai dėl manęs, tai aš visai nenorėčiau, kad iš panašių žinių, kas nors imtųsi apie mane spręsti. 14. „Dabartinės lietuvių kalbos žodynas“ aiškina, kad charakteristika yra skiriamųjų ypatybių apibrėžimas, aprašymas, apibūdinimas ir dokumentas, kuriame pateikiamas asmens, jo darbo ir visuomeninės veiklos vertinimas.

Sausio 16 d. 14:28

Nemanau, kad gerai, kaip galvojate kiti?

Sausio 16 d. 19:04

1. Matome, kad norėdami dalyvauti projekte „Misija Sibiras“ pirmiausia turėtume užpildyti anketą – atsakydami į jos klausimus, įvardyti asmenines savybes ir priežastis, skatinančias vykti į ekspediciją. 2. Kai esi draugijoje, neliesk rankomis tų kūno dalių, apie kurias paprastai nekalbama. 3. Nemiegok kai kiti kalba, nesėdėk kai kiti stovi, nekalbėk kai vertėtų patylėti, neik kai kiti sustoja. 4. Bendrauk su žmonėmis tinkamu laiku ir niekada nekuždėk, kai yra kitų žmonių. 5. Tuo atveju, jei santykių patikimumas pasitvirtins, jie bus pratęsti neribotam terminui. 6. Laiško autorius pateikia įrodymų, kad tikrai tinka konkrečioms pareigoms ir atitinka keliamus reikalavimus. 7. Taigi matome, kad aptarti dalykiniai raštai – motyvacinis laiškas ir prašymas – rašomi laikantis tam tikros formos. 8. Noriu taip pat Jums pranešti, kad per anksčiau minėtą bandomąjį laikotarpį bus vertinama Jūsų, kaip draugės, statuso perėjimo į žmonos statusą galimybė. 9. Atsidūręs tarp už save aukštesnių žmonių, nekalbėk kol į tave nesikreipė, o paklaustas atsistok, nusiimk skrybėlę ir atsakyk keliais žodžiais. 10. Norėčiau paklausti ar verta rašyti ir pildyti anketas, dėl dalyvavimo kai tau tik šešiolika, tačiau esi gerai pasirengęs fiziškai ir labai domiesi projektu, nori pajusti tai ką jautė tavo proseneliai ar seneliai, nori padaryti ką nors gera. 11. Kitas dalykinis raštas, kuriuo ko nors prašoma arba pageidaujama, yra prãšymas. 12. Jūs niekada to Eldorado nerastumėt, juo labiau, kad jis visais atvejais bus klastingas, užliūliuojantis netikromis vertybėmis, atimantis valią ir viltis, numarinantis sielą bei siekį. 13. Kai dėl manęs, tai aš visai nenorėčiau, kad iš panašių žinių kas nors imtųsi apie mane spręsti. 14. „Dabartinės lietuvių kalbos žodynas“ aiškina, kad charakteristika yra skiriamųjų ypatybių apibrėžimas, aprašymas, apibūdinimas ir dokumentas, kuriame pateikiamas asmens, jo darbo ir visuomeninės veiklos vertinimas.

Sausio 17 d. 13:27

Galite bent kažkas užtikrintai padaryti gerai...

Sausio 17 d. 14:46
Ema

1. Matome, kad norėdami dalyvauti projekte „Misija Sibiras“ pirmiausia turėtume užpildyti anketą – atsakydami į jos klausimus įvardyti asmenines savybes ir priežastis, skatinančias vykti į ekspediciją. 2. Kai esi draugijoje, neliesk rankomis tų kūno dalių, apie kurias paprastai nekalbama. 3. Nemiegok, kai kiti kalba, nesėdėk, kai kiti stovi, nekalbėk, kai vertėtų patylėti, neik, kai kiti sustoja. 4. Bendrauk su žmonėmis tinkamu laiku ir niekada nekuždėk, kai yra kitų žmonių. 5. Tuo atveju, jei santykių patikimumas pasitvirtins, jie bus pratęsti neribotam terminui. 6. Laiško autorius pateikia įrodymų, kad tikrai tinka konkrečioms pareigoms ir atitinka keliamus reikalavimus. 7. Taigi, matome, kad aptarti dalykiniai raštai – motyvacinis laiškas ir prašymas – rašomi laikantis tam tikros formos. 8. Noriu taip pat Jums pranešti, kad, per anksčiau minėtą bandomąjį laikotarpį, bus vertinama Jūsų kaip draugės statuso perėjimo į žmonos statusą galimybė. 9. Atsidūręs tarp už save aukštesnių žmonių, nekalbėk, kol į tave nesikreipė, o paklaustas atsistok, nusiimk skrybėlę ir atsakyk keliais žodžiais. 10. Norėčiau paklausti, ar verta rašyti ir pildyti anketas dėl dalyvavimo, kai tau tik šešiolika, tačiau esi gerai pasirengęs fiziškai ir labai domiesi projektu, nori pajusti tai, ką jautė tavo proseneliai ar seneliai, nori padaryti ką nors gera. 11. Kitas dalykinis raštas, kuriuo ko nors prašoma arba pageidaujama, yra prãšymas. 12. Jūs niekada to Eldorado nerastumėt, juo labiau, kad jis visais atvejais bus klastingas, užliūliuojantis netikromis vertybėmis, atimantis valią ir viltis, numarinantis sielą bei siekį. 13. Kai dėl manęs, tai aš visai nenorėčiau, kad iš panašių žinių, kas nors imtųsi apie mane spręsti. 14. „Dabartinės lietuvių kalbos žodynas“ aiškina, kad charakteristika yra skiriamųjų ypatybių apibrėžimas, aprašymas, apibūdinimas ir dokumentas, kuriame pateikiamas asmens, jo darbo ir visuomeninės veiklos vertinimas.

Sausio 17 d. 17:08

1. Matome, kad norėdami dalyvauti projekte „Misija Sibiras“ pirmiausia turėtume užpildyti anketą – atsakydami į jos klausimus įvardyti asmenines savybes ir priežastis, skatinančias vykti į ekspediciją. 2. Kai esi draugijoje, neliesk rankomis tų kūno dalių, apie kurias paprastai nekalbama. 3. Nemiegok, kai kiti kalba, nesėdėk, kai kiti stovi, nekalbėk, kai vertėtų patylėti, neik, kai kiti sustoja. 4. Bendrauk su žmonėmis tinkamu laiku ir niekada nekuždėk, kai yra kitų žmonių. 5. Tuo atveju, jei santykių patikimumas pasitvirtins, jie bus pratęsti neribotam terminui. 6. Laiško autorius pateikia įrodymų, kad tikrai tinka konkrečioms pareigoms ir atitinka keliamus reikalavimus. 7. Taigi, matome, kad aptarti dalykiniai raštai – motyvacinis laiškas ir prašymas – rašomi laikantis tam tikros formos. 8. Noriu taip pat Jums pranešti, kad per anksčiau minėtą bandomąjį laikotarpį, bus vertinama Jūsų, kaip draugės, statuso perėjimo į žmonos statusą galimybė. 9. Atsidūręs tarp už save aukštesnių žmonių, nekalbėk kol į tave nesikreipė, o paklaustas atsistok, nusiimk skrybėlę ir atsakyk keliais žodžiais. 10. Norėčiau paklausti, ar verta rašyti ir pildyti anketas dėl dalyvavimo kai tau tik šešiolika, tačiau esi gerai pasirengęs fiziškai ir labai domiesi projektu, nori pajusti tai ką jautė tavo proseneliai ar seneliai, nori padaryti ką nors gera. 11. Kitas dalykinis raštas, kuriuo ko nors prašoma arba pageidaujama yra prãšymas. 12. Jūs niekada to Eldorado nerastumėt, juo labiau, kad jis visais atvejais bus klastingas, užliūliuojantis netikromis vertybėmis, atimantis valią ir viltis, numarinantis sielą bei siekį. 13. Kai dėl manęs, tai aš visai nenorėčiau, kad iš panašių žinių, kas nors imtųsi apie mane spręsti. 14. „Dabartinės lietuvių kalbos žodynas“ aiškina, kad charakteristika yra skiriamųjų ypatybių apibrėžimas, aprašymas, apibūdinimas ir dokumentas, kuriame pateikiamas asmens, jo darbo ir visuomeninės veiklos vertinimas.)

Sausio 18 d. 14:15
Gabrielė

1. Matome  kad norėdami dalyvauti projekte „Misija Sibiras“ pirmiausia turėtume užpildyti anketą – atsakydami į jos klausimus įvardyti asmenines savybes ir priežastis, skatinančias vykti į ekspediciją. 2. Kai esi draugijoje, neliesk rankomis tų kūno dalių, apie kurias paprastai nekalbama. 3. Nemiegok, kai kiti kalba, nesėdėk, kai kiti stovi, nekalbėk, kai vertėtų patylėti, neik, kai kiti sustoja. 4. Bendrauk su žmonėmis tinkamu laiku ir niekada nekuždėk, kai yra kitų žmonių. 5. Tuo atveju, jei santykių patikimumas pasitvirtins, jie bus pratęsti neribotam terminui. 6. Laiško autorius pateikia įrodymų, kad tikrai tinka konkrečioms pareigoms ir atitinka keliamus reikalavimus. 7. Taigi, matome, kad aptarti dalykiniai raštai – motyvacinis laiškas ir prašymas – rašomi laikantis tam tikros formos. 8. Noriu taip pat Jums pranešti, kad per anksčiau minėtą bandomąjį laikotarpį, bus vertinama Jūsų, kaip draugės, statuso perėjimo į žmonos statusą galimybė. 9. Atsidūręs tarp už save aukštesnių žmonių, nekalbėk kol į tave nesikreipė, o paklaustas atsistok, nusiimk skrybėlę ir atsakyk keliais žodžiais. 10. Norėčiau paklausti, ar verta rašyti ir pildyti anketas dėl dalyvavimo kai tau tik šešiolika, tačiau esi gerai pasirengęs fiziškai ir labai domiesi projektu, nori pajusti tai ką jautė tavo proseneliai ar seneliai, nori padaryti ką nors gera. 11. Kitas dalykinis raštas, kuriuo ko nors prašoma arba pageidaujama yra prãšymas. 12. Jūs niekada to Eldorado nerastumėt, juo labiau, kad jis visais atvejais bus klastingas, užliūliuojantis netikromis vertybėmis, atimantis valią ir viltis, numarinantis sielą bei siekį. 13. Kai dėl manęs, tai aš visai nenorėčiau, kad iš panašių žinių, kas nors imtųsi apie mane spręsti. 14. „Dabartinės lietuvių kalbos žodynas“ aiškina, kad charakteristika yra skiriamųjų ypatybių apibrėžimas, aprašymas, apibūdinimas ir dokumentas, kuriame pateikiamas asmens, jo darbo ir visuomeninės veiklos vertinimas.)

Sausio 18 d. 14:48
Šis klausimas užrakintas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo