Turime tema reikia teiginių dviejų

Karolina

Tema-del blogų dalykų kalti ne tik tie, kurie juos daro , bet ir tie, kurie leidžia juos daryti 

KlausimaiLietuvių kalbaLygis: Gimnazija3 atsakymaiKlausimas atsakytas
Balandžio 10 d. 11:08
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (3)

Indrė

Patyčios: didelė dalis mokinių patiria patyčias. Kartais ir kiti vaikai pastebi netinkamą klasiokų elgesį su kitu vaiku, tad šioje situacijoje kaltas ne tik skriaudėjas, bet ir stebėtojas, nes jis gali užkirsti kelią patyčioms, jis gali kam nors pranešti ar pats gali bandyti sustabdyti konfliktinę situaciją. 

Balandžio 10 d. 12:48 Geriausias atsakymas
Emilija

Pavyzdys:

Mes kiekvieną dieną matome benamius, bet kas dėl to kaltas. 

Daugelis sako,  kad jie patys kalti, kad nesimokė, tyngėjo, bet gal viskas yra visai kitaip.Gal jūs matote garbaus amžiaus moterį,  bet net nepagalvojate jai nupirkti maisto ar bet ko kito. 

Ir nebūtinai jūs esate kalti ar ji. Kalti gali būti politikai,kurie brandaus amžiaus žmonėms,kurie sunkiai dirbo ir augino vaikus,kurie dabar yra šios netobūlos visuomenės veikėjas,nes politikai neišgali skirti normalios pinigu sumos savo piliečiams,o ir pusė skirtu pinigu skiriama mokesčiams. Taigi galima pagalvoti,kad ta moteriškė tyngėjo visą savo gyvenimą dirbti ir mokytis arba galime galvoti kodėl mes jei nepadenep ir kodėl mūsu visuomenė turi šiu spragu. 

Atsiprašau,kad yra rašybos klaidu, galbut truputi neapdairiai rašiau. 

Pagarbiai Emilija

Balandžio 10 d. 16:23 Geriausias atsakymas
Asta

Kaip pavyzdys, mūsų Seimas.

Šiomis sunkiomis Covid-19 karantino dienomis mūsų šalyje uždrausta dirbti maitinimo įstaigoms. Leidžiama gaminamą maistą parduoti tik išsinešimui ar pristatymui į vietą.

Tačiau dabar nuskambėjo informacija, yjekad pačiame Seime vekianti valgykla nesilaiko šių , įstatymu numatytų taisyklių, patys Seimo nariai ten pietauja vietoje, nepaisydami jokių draudimų. Išein taip, kad jiems galima apeiti įstatymo nuostatas...

Ir ką kaltinti dėl to? Valgyklos vadovus, ar Seimo narius, kurie kuria šiuos įstatymus?

Balandžio 10 d. 12:26
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo