Lietuvių kalbėjimas. Kiekviena tauta mandaguma supranta skirtingai


Mandagumas skirtingose tautose. Lietuvių mandagumas. Tautu mandagumas. Kaip lietuviai supranta mandaguma. Mandagumas ivairiose tautose. Lietuvos mandagumas. Mandagumas tautose. Mandagumas lietuviu tautoje. Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai planas. Mandagumas lietuvoje.

Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai. Lietuvių kalbėjimo 2012m potemė.

Dažnai žmonėms atrodo,kad elgiasi priimtų normų ribose,tačiau įvairiose tautose elgesio normos ir mandagumo supratimas yra skirtingas,todėl norėčiau plačiau papasakoti apie lietuvos,japonijos ir anglijos mandagumo supratimą ir įrodyti,kad dauguma tautų mandagumą supranta skirtingai. Lietuvių mandagumo supratimas yra mums geriausiai pažįstamas,lyginant su kitų kraštų žmonių. Lietuviai yra santūrūs,kalba gana konkrečiai,paprastai sako ką galvoja ,bet stengiasi tai pasakyti neįžeisdami. Lietuviai yra pristatomi kaip šilti žmonės, nors pirmo bendravimo metu esą taip gali neatrodyti. Mat atsiveriama tik tuomet, kai susipažįstama arčiau. Lietuviams labai svarbus akių kontaktas. Jei pašnekovas per pokalbį nė karto nepažvelgia į akis, tai laikoma blogo tono ženklu. „sveikinimosi įpročiai lietuvoje nesiskiria nuo daugelio europos šalių. Vyrai vienas kitam paduoda rankas, o geri draugai gali lengvai apsikabinti. Moterys oficialiuose susitikimuose taip pat paduoda rankas, tačiau gali užtekti ir linktelėjimo galva. Bičiulės dažnai apsikeičia bučiniais į skruostą.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (724 žodžiai)
  • Mokykla
  • Arturas
  • Lietuvių kalbėjimas. Kiekviena tauta mandaguma supranta skirtingai
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvių kalbėjimas. Kiekviena tauta mandaguma supranta skirtingai. (2012 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-kalbejimas-kiekviena-tauta-mandaguma-supranta-skirtingai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:59
×