Lietuvių kalbos galima mokytis įdomiai ir šiuolaikiškai. Kalbėjimo potemė su planu


Lietuviu kalbos kalbejimo planas. Kaip ismokti lietuviu kalbejima. Įdomios lietuvių kalbos užduotys. Lietuvių kalbos užduotys pradinukams. Lietuviu kalba galima mokytis idomiai ir siuolaikiskai. Kaip padaryti lietuviu kalbejimo plana. Lietuvių kalbos testai pradinukams. Kaip pasidaryti kalbejimo plana. Kaip pasidaryti lietuviu kalbejimo plana. Įdomios užduotys pradinukams.

Lietuvių kalbos galima mokytis įdomiai ir šiuolaikiškai. Remdamiesi kompiuterinėmis mokomosiomis priemonėmis pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. Kalbėjimo potemė 2012m. su planu. Įžanga, dėstymas, išvados.

Kompiuteris yra puiki priemonė, galinti padėti sukurti naują aplinką, tinkančią mokymuisi. Žmogaus intelekto struktūra tokia, kad pašalinis asmuo žinių “neįpils”, jei to pats žmogus nenorės. Jei vaikui mokymasis bus nuobodus ar jis nematys jo prasmės, mokytojo mokymo rezultatai bus menki. Vadinasi, turi dominuoti teiginys: “mokinys mokosi, mokytojas jam padeda, pataria, konsultuoja”. Taigi tokioje ugdymo situacijoje aiškėja ir kompiuterio vaidmuo – tai puiki priemonė savarankiškam mokinių darbui, o mokytojas tampa “instruktoriumi”, padedančiu mokytis, patariančiu, kaip tai geriau padaryti. Kompiuteris lietuvių kalbos pamokose padeda įgyti žinių, formuoti bei įtvirtinti mokinių gebėjimus, lavinti įgūdžius, juos tikrinti ir įvertinti. Taip pat kompiuteris lietuvių kalbos pamokose padeda lavinti informacinius įgūdžius: tekstų rinkimo bei maketavimo, pateikiamos medžiagos apipavidalinimo, iliustravimo, medžiagos pateikimo pateikčių pavidalu, duomenų bazės kūrimo ir informacijos atrankos, kaupimo, jos sisteminimo, informacijos paieškos, naudojimosi komunikacinėmis priemonėmis, mokomųjų programų naudojimo ir kūrimo įgūdžius. Daug svarbiau tai, kad kompiuterį lietuvių kalbos pamokose galime panaudoti lingvistiniams ir komunikaciniams įgūdžiams formuoti bei lavinti. Taigi,ar galima lietuvių kalbos mokytis įdomiai kompiuterinėmis mokomosiomis priemonėmis?

,,žodžiai ir žodeliai’’, - tai mokomoji kompiuterinė programa skirta pradinių klasių mokiniams, bei specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams. Joje pateikiama dvylika mokomųjų žaidimų, skirtų pradiniams skaitymo ir rašymo gebėjimams ugdyti. Žaismingos užduotys padės vaikams greičiau įsiminti raides, mokys perskaityti ir parašyti žodžius iš atskirų raidžių, skiemenų, surasti praleistus skiemenis, susieti perskaitytus žodžius su paveikslėliais. Nuotaikinga veikla skatina vaikų skaitymo ir rašymo motyvaciją, lavina kalbinę klausą, pastabumą, atmintį.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (983 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių kalbos galima mokytis įdomiai ir šiuolaikiškai. Kalbėjimo potemė su planu
    9 - 1 balsai (-ų)
Lietuvių kalbos galima mokytis įdomiai ir šiuolaikiškai. Kalbėjimo potemė su planu. (2012 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-kalbos-galima-mokytis-idomiai-ir-siuolaikiskai-kalbejimo-poteme-su-planu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 12:38
×