Lietuvių kalbos pamoka planas


Zodziai su netariama i. Netarema i.

Lietuvių kalba. Kl. ( 2pam. Tema Žodžių su netariama i, e-ė rašyba. Tikslai ir uždaviniai. Mokytis rašyti žodžius su netariama. Į(si)vertinti, kaip išmoko rašyti žodžius su e-ė. Ugdyti bendro darbo ir savitarpio pagalbos įgūdžius dirbant grupėse. Įtvirtinti įsidėmėtinų žodžių bei žodžių, kurie atsako į klausimus kur? , ką? , ko? , ką veika? , rašybą. Mokymo ir vaizdinės priemonės. Metodai. Pamokos eiga. Įvadinė dalis. Pagrindinė dalis. Pedagoginė pertraukėlė. Individualus darbas. Papild. Užd.

Mokymo ir vaizdinės priemonės: kompiuteris;mokomieji el. testai; plakatai „Žibuoklės“; skėtis su prikabintais lašiukais- užduotimis, vaikų nuotraikos (kelionių po Lietuvą), užrašas apie Lietuvą, ;mokomasis žaidimas vaikams“ Pelytės išdykėlės“.

Metodai: žaidimas, darbas grupėse,individualus darbas, pasakojimas,darbų pristatymas, kolektyvinis darbas,darbo diferencijavimas.

1.Per pasaulio paž. pamoką vakar mes smagiai keliavom po Lietuvą, tai parodo mūsų kelionių nuotraukos. Jūs aplankėt daug Lietuvos miestų: Vilnių, Kauną, Trakus, Biržus, taip pat vasarą smagiai leidot laiką prie jūros, buvote Palangoje, Klaipedoje, Nidoje, Šventojoje, Kretingoje. Tikrai buvo šaunios kelionės. Ar žinote, iš kokio žodžio kilęs Lietuvos vardas ?( iš žodžio lietus). Na, o kadangi viena iš versijų jog Lietuvos vardas kilo nuo žodžio lietus,tai turiu skėtį. Nešamas skėtis , kur prikabinti lašiukai- mokiniai nusiima po vieną lašiuką, kuriame yra parašyta po du žodžius, vienas su netariama i, kitas be. Mokinys turi nuspalvinti i slapukę, su tuo žodžiu sugalvoti ir užrašyti ant lašelio sakinį. Lapeliai klijuojami magnetinėje lentoje prie debesėlių, gauname lietų. Aptariame rašybos taisykles. Ant debesėlių surasyti žodžiai, bet vėjelis papūtė ir išbarstė sakinuką. Taigi prašau sudėlioti užrašą lentoje.( Kas nemyli savo šalies, nieko negali mylėti.( Dž. Baironas).

Susiskirstome grupėmis pagal spalvas, mokinys iš skrybėlės traukia vieną iš keturių spalvų ir sėda prie tos spalvos pažymėto (balionu) stalo. Susidaro keturios grupelės.

  • Pedagogika Planas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (934 žodžiai)
  • Elena
  • Lietuvių kalbos pamoka planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvių kalbos pamoka planas. (2014 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-kalbos-pamoka-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:53
×