Lietuvių kalbos pamokos planas 1 klasei


Pamokos vieta. Mokinių skaičius. Mokinių ypatingumai. Pamokos trukmė. Pamokos tema. Pamokos tipas. Pamokos tikslai. Uždaviniai Mokomieji. Naudota literatūra. Pamokos veikla. Organizacinė dalis. Įvadinis pokalbis. Užduoties skelbimas. Pedagoginė pertraukėlė. Naujos medžiagos pateikimas. Pamokos apibendrinimas. Pamokos užbaigimas. Pamokos refleksija.

Mokytoja išdalina vaikams po keturis medinius pagaliukus ir iš jų liepia sudėti kvadratą, trikampį ir raidelę A. Vaikai dėlioja. Po to, mokytoja, juos pagiria.

Mokytoja pristato vaikams pasakų knygelę. Skaito pasaką apie ropę ir liepia vaikams klausytis. Po to mokytoją užduoda vaikams klausymus, vaikai atsakinėja.

Vaidinimas - žaidimas. Mokytoja, uždeda vaikams ant galvos kaukes. Vieną vaiką pakviečia i klasės vidurį, kad pabutų ropė. Mokytoja vėl iš naujo skaito pasaką apie ropę ir po vieną kviečia į klasės vidurį rauti ropę.

Po to, liepia vaikams atsisėsti į savo suolus ir daro pirštų mankštelę.

Mokytoja vaikams išdalina iš pratybų atšviestus lapus. Mokytoja parašo ant lentos senelio lazdeles. Su mokytojos pagalba visi parašo su ranka ore. Po to, pakviečia po vieną prie lentos kad parašytų senelio lazdeles. Paskui, mokytoja liepia vaikučiams rašyti sau į lapelius. (priedas nr.1).

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (602 žodžiai)
  • Mokykla
  • Renata
  • Lietuvių kalbos pamokos planas 1 klasei
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Lietuvių kalbos pamokos planas 1 klasei. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-kalbos-pamokos-planas-1-klasei.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 15:58
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo