Lietuvių kalbos pamokos planas II klasei Sakinys


Pamokos tema. Įvadinė dalis. Pamokos eiga. Nykštukas iš dėžutės. Žaidimo sakinys. Individuali užduotis. Įrašyk tinkamą raidę. Padėk ženklus sakinio gale. Įrašiau teisingai. Surinkta taškų iš. Padėk reikiamą ženklą sakinio gale. Įrašiau teisingai Viso Surinkta taškų iš Viso Apibendrinimas.


Pamokos tema: Skaitydami tekstus („Nykštukas iš dėžutės“ ir Ąžuolas – berniuko vardas), atsakysime į pateiktus klausimus ir mokysimės, kaip pradėti ir užbaigti rašyti naują sakinį.

Praktiniai – žaidimai (sužadinimui ir atidumui lavinti); užduočių atlikimas užduočių lapuose; testas, tekstų skaitymas; klausimai – atsakymai.

Vaizdiniai – vaizdinės priemonės ( kortelės su žodžiais); skaidrės su klausimais iš tekstų, sakiniais, testo atsakymais.

Įvadinė dalis. Mokinių sudominimas. Mokiniams pasiūloma pažaisti žodžių mūšį. Paaiškinu žaidimo taisykles. Reikia sugalvoti ir užrašyti kuo daugiau vardų, kurie prasideda raide „A“ . Vardų sugalvojimui ir užrašymui į sąsiuvinius skiriamos 3 minutės. Atlikę užduotį, vaikai rungiasi grupėmis (suolų eilėmis: I suolų eilė, II suolų eilė, III suolų eilė).

- Šie tekstai mums padės suprasti vardo reikšmę. Taip pat atsakysime į klausimus ir mokysimės taisyklingai pradėti ir užbaigti rašyti naują sakinį. Siekdami lengviau išmokti taisyklingai parašyti sakinio pradžią ir pabaigą, atliksime keletą užduočių, kurios padės geriau įsiminti ir suprasti. Pamokos pabaigoje įvertinsiu Jūsų darbą – išdalinsiu lapus su užduotimis, kurias turėsite atlikti. Kiekviena užduotis bus vertinama taškais. Iš pirmos užduoties galėsite surinkti 18 taškų, antros – 4 taškus. Viso galėsite surinkti 22 taškus. 1-oje užduotyje turėsite įrašyti tinkamas raides ir padėti reikiamą skyrybos ženklą gale sakinio. Viena taisiklingai įrašyta raidė – 1 taškas; 1 ženklas – 1 taškas. II- oje užd.: vienas ženklas – 1 taškas. Reikia surinkti mažiausiai 15 taškų iš 22.

Mokytoja mokiniams pasako, kad dabar jie skaitys N. Kepenienės pasaką „Nykštukai iš dėžutės“. Mokiniams pasakoma, kad perskaitę tekstą jie supras, kodėl yra svarbu turėti vardą, kodėl žmonėms suteikiami vardai. Paaiškinama, kas yra pasaka, mokytoja užduoda klausimus suolų grupėms, kuriuos vaikai turės atsakyti. (Prieš pradedant skaityti parodoma skaidrė su klausimais. Mokytoja perskaito ir pasako į kuriuos klausimus vaikai turės atsakyti).

 • Pedagogika Planas
 • Microsoft Word 13 KB
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • 7 puslapiai (1429 žodžiai)
 • Jurgita
 • Lietuvių kalbos pamokos planas II klasei Sakinys
  10 - 6 balsai (-ų)
Lietuvių kalbos pamokos planas II klasei Sakinys. (2016 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-kalbos-pamokos-planas-ii-klasei-sakinys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 23:51
×