Lietuvių kalbos pamokos planas Lietuvių kalbos rašybos taisyklių kartojimas


Lietuviu rasiba. Pamokos rasybos. Lietuviu kalbos pamoka rasiba.

Tema Lietuvių kalbos rašybos taisyklių kartojimas. Įsidėmėtinos rašybos žodžių įtvirtinimas. Tikslai ir uždaviniai. Įtvirtinti įsidėmėtinų žodžių bei žodžių, kurie atsako į klausimus kur? , ką? , ko? , ką veika? , rašybą. Ugdyti bendro darbo ir savitarpio pagalbos įgūdžius dirbant grupėse. Įtvirtinti taisyklingo, gražaus rašto įgūdžius. Mokymo ir vaizdinės priemonės. Pamokos eiga. Įvadinė dalis. Klasėje svečiuojasi Šimtakojis. Jo laiško skaitymas. Mieli antros klasės mokiniai,. Pagrindinė dalis. Pirma užduotis. Antra užduotis. Trečia užduotis. Baigiamoji dalis. Papildomos užd. Pedagoginė pertraukėlė.

Mokymo ir vaizdinės priemonės: kompiuteris;mokomasis žaidimas vaikams“ Pelytės išdykėlės“; plakatai „Žibuoklės“ su sukarpytais žodžiais ir vokais; šventiniai atvirukai, užrašai su pabirusiais sveikinimo sakiniais,Šimtakojis, Šimtakojo laiškas su užduotėlėm, knygelės- staigmenos.

Metodai: žaidimas, darbas grupėse,individualus darbas, pasakojimas,darbų pristatymas, kolektyvinis darbas,darbo diferencijavimas.

Ant jūsų suolų guli žibuoklių žiedai ir vokai su sukarpytais žodžiais. Jūs turėsite taip sudėlioti ir suklijuoti žodžius ant gėlės žiedlapių, kad žodžiai atitiktų taisyklę. Dirbsite grupelėse, tikiuosi, kad būsite atidūs ir draugiškai atliksite užduotėlę. Aš stebėsiu jūsų veiklą. Sėkmės!

Pristatoma vaizdinė priemonė – plakatas „Žibuoklės“. Išdalinami visoms grupėms vokai su sukarpytais žodžiais, (kartosim taisykles Ką?, Ko?(daug), Kur? Ką veikia) Vaikai turės taip sudėlioti ir suklijuoti žodelius ant gėlės žiedlapių, kad žodžiai atitiktų taisyklę. (Pvz. žodį mamą klijuojame prie žiedlapio su užrašu Ką?) ir t.t.

Ką?- mamą, saulutę, gėlytę, gerumą, pasaulį,sveikinimą, grožį, atviruką, puokštę, nuotaiką,

Ko?(daug)- žybuoklių, gėlių, pasveikinimų, darbų, rankų, šypsenų, mamų, rožių, spindulėlių,linkėjimų.

Kur? – name, lauke, šventėje, kieme, mokykloje, kambaryje, klasėje, šventėje,salėje, širdyje.

Ką veikia? Džiaugiasi, dainuoja, groja, myli, šypsosi, žaidžia, dovanoja, sveikina, šaukia, laukia.

Įsidėmėtinos rašybos žodžiai – tavęs, savęs, manęs, tave, save, mane, ąžuolas, ąsa, ačiū, yra.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2016 m.
  • 4 puslapiai (1134 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elena
  • Lietuvių kalbos pamokos planas Lietuvių kalbos rašybos taisyklių kartojimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvių kalbos pamokos planas Lietuvių kalbos rašybos taisyklių kartojimas. (2014 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-kalbos-pamokos-planas-lietuviu-kalbos-rasybos-taisykliu-kartojimas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 18 d. 09:02
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo