Lietuvių kalbos pamokos planas Tema Ilgųjų ir trumpųjų balsių taisyklingas tarimas ir rašyba


Lietuviu kalbos balsiu tarįmas ir rasyba pamokos plano pvz. Ilguju ir trumpuju balsiu rasymas taisykles.

Tema Ilgųjų ir trumpųjų balsių taisyklingas tarimas ir rašyba. Lietuvių kalbos rašybos taisyklių kartojimas. Tikslai ir uždaviniai. Įtvirtinti ilgųjų ir trumpųjų balsių taisyklingą tarimą ir rašybą. Toliau mokytis raiškiai deklamuoti eilėraštį, pajausti jo nuotaiką. Įtvirtinti žodžių, kurie atsako į klausimus kur? , ką? , ko? , ką veika? , rašybą. Ugdyti bendro darbo ir savitarpio pagalbos įgūdžius dirbant grupėse. Įtvirtinti taisyklingo, gražaus rašto įgūdžius. Metodai. Pamokos eiga. Įvadinė dalis. Pagrindinė dalis. Grupinis darbas. Savarankiškas darbas. Pedagoginė pertraukėlė. Papildoma užduotis. Mokomieji elektroniniai testai. Nebaigtų sakinių įsivretinimo metodas. Baigiamoji dalis.

Mokytoja: Pažaisime žaidimą rate su kamuoliu ,aš jums pasakysiu žodį ir mesiu kamuolį, jūs mokiniai mesdami atgal pakeisite tą žodį taip, kad atsakytų į klausimą ką?

2. Grupinis darbas.Susiskirstome grupėmis pagal spalvas, mokinys iš skrybėlės traukia vieną iš keturių spalvų ir sėda prie tos spalvos pažymėto (balionu) stalo. Susidaro keturios grupelės.

Kiekviena grupelė gauna tekstą, skaitys tekstus tyliai, tekstuose perteikiami įvairūs garsai.

Mokysis ilgųjų ir trumpųjų balsių rašybos. Su nuspalvintais žodžiai sugalvos sakinį ir tvarkingai užrašys. Įtvirtins taisyklingo, gražaus rašto įgūdžius.

Žaidimas“ Stok- tūpk“ – jei žodyje yra ilgasis balsis - atsitūpia, trumpasis – lieka stovėti.

1. Mokytoja išdalina spalvinimo lapus, tokias užduotėles vaikai dažnai atlieka, tai belieka tik priminti, kad piešinio plotelį turi nuspalvinti atitinkama spalva.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (459 žodžiai)
  • Mokykla
  • Elena
  • Lietuvių kalbos pamokos planas Tema Ilgųjų ir trumpųjų balsių taisyklingas tarimas ir rašyba
    10 - 4 balsai (-ų)
Lietuvių kalbos pamokos planas Tema Ilgųjų ir trumpųjų balsių taisyklingas tarimas ir rašyba. (2014 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-kalbos-pamokos-planas-tema-ilguju-ir-trumpuju-balsiu-taisyklingas-tarimas-ir-rasyba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 00:29
×