Lietuvių kalbos taisyklingos rašybos projektinis darbas


Didžiųjų raidžių rašymas. Kabučių rašymas. „ oregon “. „ walbro “. „ aromatinė ”. Windows CE. Brūkšnelio rašymas. J raidės rašyba Jieškomos. Nelietuviškų žodžių ir dėmenų rašymas video. Žodžių rašymas kartu ir atskirai Taipat. Daiktavardžio formų rašymas. Sidabrine grandinėle. Dalyvio , padalyvio , pusdalyvio formų rašymas. Tarpelio palikimas.


Šis lietuvių kalbos savarankiškas darbas yra labai naudingas jį darantiems ir aktualus mūsų visuomenei. Mes dažnai susiduriame su įvairiomis lieuvių kalbos rašybos ir skyrybos klaidomis. Jų yra visur: spaudoje, lankstinukuose, reklamose, mokesčių lapuose, oficialiuose dokumentuose. Tai labai skurdina visuomenės ir mūsų pačių lietuvių kalbos žinias.

Tikimės, mums pavyks pasiekti visus šiuos tikslus, praturtinsime mūsų lietuvių kalbos žinias bei sugebėjimą jas pamatyti ir ištaisyti.

Šviesių ir viltingų šv. Kalėdų, gerų ir prasmingų Naujųjų Metų! (pagal R. Truncienės knygą „Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba“, žodis „metai“ su šventėmis rašomas mažąja raide).

Artėjančių Šv. Kalėdų džiaugsmu norime pasidalinti ir su Jumis. (pagal R. Truncienės knygą „Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba“, „šv“ su šventėmis rašoma mažąja raide).

Vakarų ir rytų Europos žemėlapiai. (pagal R. Truncienės knygą „Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba“, pasaulio šalių pavadinimai, regionai rašomi didžiąja raide).

Lai Naujųjų Metų laimė neišsisklaido kaip pienės pūkai. (pagal R. Truncienės knygą „Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba“, žodis „metai“ su šventėmis rašomas mažąja raide).

Sveikinu su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujais metais. (pagal R. Truncienės knygą „Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba“, „šv“ su šventėmis rašoma mažąja raide).

vienas šimtas devyniasdešimt du Litai, 58 ct. (pagal Valstybinę lietuvių kalbos komisiją, „litas“ rašomas iš mažosios, nes tai piniginis vienetas).

Mes siūlome įvairiausių formų ir spalvų Europoje pripažintų Vokietijos firmų ”Veka”, ”Aluplast”, ”Salamander” profilio plastikinius langus ir duris, atitinkančius ne tik triukšmo izoliacijos, šilumos techniius reiklavimus, bet ir estetinius architektūros poreikius. (pagal Valstybinę lietuvių kalbos komisiją, firmų, įmonių pavadinimai turi būti išskiriami taisyklingomis kabutėmis, 99(apačioje) ir 66(viršuje), iš abiejų pusių).

Kortelę išdavė: “Europos“ FPC “Akropolio“ sk. (pagal Valstybinę lietuvių kalbos komisiją, firmų, įmonių pavadinimai turi būti išskiriami taisyklingomis kabutėmis, 99 (apačioje) ir 66 (viršuje)).

“Laisvų rankų“ technologija (pagal Valstybinę lietuvių kalbos komisiją, firmų, įmonių pavadinimai turi būti išskiriami taisyklingomis kabutėmis, 99 (apačioje) ir 66 (viršuje)).

Programinė įranga Linux operacinė sistema (pagal R. Truncienės knygą „Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba“, kompiuterių programų, komandų, mygtukų pavadinimai būtinai skiriami šriftu arba kabutėmis).

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2178 žodžiai)
  • Mokykla
  • Julija
  • Lietuvių kalbos taisyklingos rašybos projektinis darbas
    10 - 4 balsai (-ų)
Lietuvių kalbos taisyklingos rašybos projektinis darbas. (2016 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-kalbos-taisyklingos-rasybos-projektinis-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 17:51
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo