Lietuvių kalbos tiklalapio analizė


Įvadas. Lietuvių kalbos internetinės svetainės analizė. Kirčiavimas. Linksniavimas. Naudota literatūra.


Naujienų tinklalapyje galima sužinoti apie vykstančius seminarus, tarybos posėdžius, parodas it t.t. Naujienos patalpinamos prieš kiekvieną naują seminarą.

Apie institutą tinklalapis skirstomas į dar keletą tinklalapių, kuriuose informacija dar daugiau susisteminta. Administracijos puslapyje išdėstoma informacija apie administracijos darbuotojus: pareigos, telefonų nyumeriai, elektroninis paštas, pavardės. Mokslo tarybos puslapyje galima rasti informaciją apie tarybos narius, tarybos darbotvarkę, posėdžius ir t.t. Darbuotojų puslapyje išdėstyta informacija apie darbuotojus: pavardė, pareigos, elektroninis paštas, telefono numeriai. Istorijos puslapis- tai trumpa istorija apie lietuvių kalbos instituto įkūrimą ir gyvavimą iki šių dienų. Lietuvių kalba tinklalapyje galime paskaityti  Giedriaus Subačiaus straipsnį apie lietuvių kalbą. Doktorantūros puslapyje sudėta informacija apie apgintas daktaro disertacijas ir hibilitacinius darbus nuo 1996 m. Puslapis dokumentai – informacija apie instituto mokslinės veiklos planavimą ir vertinimą, finansines ataskaitas, įvairias taisykles ir tvarkas bei planus.

Mokslo padaliniai tinklalapis mus supažindina su aštuoniais skyriais, jų specifika, veiklos kryptimis, planais bei moksliniais darbai.

Instituto darbai. Šiame puslapyje kaupiami kalbiniai ištekliai, kuriais gali pasinaudoti įvairių krypčių specialistai. Lietuvių kalbos institutas organizuoja mokslines konferencijas, seminarus, kursus. Apie juos informaciją taip pat rasime šiame puslapyje.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (780 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Lietuvių kalbos tiklalapio analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Lietuvių kalbos tiklalapio analizė. (2016 m. Vasario 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-kalbos-tiklalapio-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:28
×