Lietuvių literatūrinė kalba tampa vis lėkštesnė, siauresnė, ji taip banalėja, kad greitai ja jau negalėsime išreikšti lietuvio egzistencijos pilnatvės (rašytojas L. Jakimavičius)


Lietuviu literaturos kalba tampa vis lekstesne siauresne. Ten, kur ramiai miegama ir sociai valgoma, dideliu menininku neiskyla. reikia dideliu tampu. Lietuviu literaturine kalba tampa vis lekstesne, siaursne, ji taip banaleja. L. jakimaviucius lietuviu kalba banaleja. Zodis lekstesne. Lietuviu kalbos tampa vis siauresnė. Išreikšti lietuvių kalba. Lietuviu literatura tampa vis lekstesne pirkti. Lietuvių literatūrinė kalba tampa vis lėkštesnė, siauresnė,ji taip banalėja. Lietuviu kalbejimas kaip ji rasyt.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. 12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Kalba. 11 potemė su planu. 11. Lietuvių literatūrinė kalba tampa vis lėkštesnė, siauresnė, ji taip banalėja, kad greitai ja jau negalėsime išreikšti lietuvio egzistencijos pilnatvės (rašytojas L. Jakimavičius). Įvertinkite tokį požiūrį. Savo mintis pagrįskite pavyzdžiais.


Nenuvaldomai bėgant laikui, pasaulyje keičiasi absoliučiai viskas. Taip yra ir su šimtmečiais gludintomis vertybėmis bei kultūra. Globalizacija kelia didžiulį pavojų ir grėsmę ir mūsų gimtajai kalbai. Rašytojas L. Jakimavičius teigia, kad lietuvių literatūrinė kalba praranda savo grožį. Jis mano, kad kalba tampa vis lėkštesnė, siauresnė ir taip banalėja. Rašytojas yra įsitikinęs, kad greitai jau negalėsime ja išreikšti egzistencinės pilnatvės. Aš šiam L. Jakimavičiaus teiginiui pritariu ir šiandien savo kalboje argumentuotai aptarsiu tokį požiūrį.

  • Lietuvių kalba
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (923 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių kalbėjimo temos ir potemės 2018 m. 10 ir 12 klasei
  • Microsoft Word 14 KB
  • Lietuvių literatūrinė kalba tampa vis lėkštesnė, siauresnė, ji taip banalėja, kad greitai ja jau negalėsime išreikšti lietuvio egzistencijos pilnatvės (rašytojas L. Jakimavičius)
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvių literatūrinė kalba tampa vis lėkštesnė, siauresnė, ji taip banalėja, kad greitai ja jau negalėsime išreikšti lietuvio egzistencijos pilnatvės (rašytojas L. Jakimavičius). (2014 m. Vasario 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/lietuviu-literaturine-kalba-tampa-vis-lekstesne-siauresne-ji-taip-banaleja-kad-greitai-ja-jau-negalesime-isreiksti-lietuvio-egzistencijos-pilnatves-rasytojas-l-jakimavicius.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 22:12