Lietuvių pamokos planas


Klasė, dalykas. Pamoką vedė. Kokias kompetencijas numatėte ugdyti? Kokia pamokos tema? Situacija. Koks mokymosi uždavinys? Mokymosi veikla. Įvadinė dalis kaip sudominote mokinius, sužinojote apie jų turimą patirtį? Aktyvus mokymasis. Mokiniai skaito, aiškina(si), stebi, samprotauja. Apibendrinimas. Kokių priemonių reikėjo šiai pamokai? Kokia mokomoji medžiaga buvo naudojama? Namų darbai.

Susipažins su Raudonąja knyga, jos paskirtimi, ją vartydami užsirašys po 3 gerai pažįstamus bei nykstančius augalų ir gyvūnų pavadinimus.

Mokiniams parodoma filmo „Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ dalis – „Žemaitijos nacionalinis parkas“. Mokiniai pasako, kuriame draustinyje , parke yra buvę, kas jiems buvo įdomu, ką jame pastebėjo.

Mokiniai pristato savo sąsiuviniuose užrašytus draustinių pavadinimus, paaiškina žodžių reikšmę;

Mokytoja supažindina su Raudonąja knyga, mokiniai samprotauja apie jos paskirtį, ją vartydami skaito augalų ir gyvūnų pavadinimus, į sąsiuvinį užsirašo po 3 gerai pažįstamus augalų ir gyvūnų pavadinimus.

Grįžtame prie uždavinio. Jis dar kartą garsiai perskaitomas ir aptariama kiekviena jo dalis.

Mokytoja pasako sakinio pradžią, pakviestas mokinys pakartoja pradžią ir sakinį pabaigia.

You tube filmas ,, Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas“:

  • Lietuvių kalba Planas
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (281 žodžiai)
  • Rosita
  • Lietuvių pamokos planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Lietuvių pamokos planas. (2015 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuviu-pamokos-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 20:44
×