Lietuvoje vyksta įvairaus pobūdžio festivalių


Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. 2015 metu 10 klasės potemė. 17. Lietuvoje vyksta įvairaus pobūdžio festivalių. Pristatykite bent du meno ar mokslo festivalius ir. Aptarkite, kuo jie patrauklūs jaunimui.


Norint atskleisti šią temą visų pirma reikia aptarti žodžio festivalis sąvoką. Festivalis tai masinės kultūros šventė, kurioje gali pasireikšti įvairaus meno srovių atstovai. Tai gali būti festivaliai susiję tu teatru, muzika, kinu, mokslu ar kitų kūrinių peržiūromis. Visame pasaulyje vyksta įvairaus pobūdžio festivalių, žinoma, Lietuva ne išimtis, nes čia taip pat kiekvienais metais jaunimas gali dalyvauti ne viename puikaus pobūdžio festivalyje. Kadangi festivalių įvairovė yra gan nemaža jaunuoliam belieka pasirinkti kokio pobūdžio festivaliai jiems patinka ir koki gali būti naudingi ateityje.

Lietuvoje jau ne pirmi metai vyksta įvairaus pobūdžio festivalių, kurį turinį sudaro menas, kultūra, mokslas, technologijos arba tiesiog linskmybės. Todėl kiekvienam jaunuoliui tenka pasirinkti kokio pabūdžio festivalyje jis norėtų išreikšti save. Šiandien aš aptarsiu 3 mano manymu labai populiarius festivalius vykstančius mūsų valstybėje. Tai Dainų šventė, Gatvės muzikos diena ir Erdvėlaivis žemė. Mano manymu Dainų šventė yra vienas iš populiariausių festivalių Lietuvoje, kuriame kas du metai sudalyvauja keliolika tūkstančių jaunuolių. Dainų ir šokių šventės pradžia buvo apie XIX a. čia nuo paprastų liaudies šokių ir dainų buvo pereita organizuotos šventės.

Lietuvoje vyksta įvairaus pobūdžio festivalių. (2015 m. Vasario 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/lietuvoje-vyksta-ivairaus-pobudzio-festivaliu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 10:19