Lietuvos akvakultura žuvininkystė


Akvakultūra lietuvoje. Kokiu pranasumu turi norvegija fjorduose pletojama akvakultura. Skaidres apie zuvininkyste. Zvejyba ir akvakultura referatas. Zuvininkyste kursinis. Zuvininkyste lietuvoje referatai. Zuvininkyste konspektai. Zuvininkystes ir akvakulturos skaidres. Akvakultura referatas. Pečiukėnas akvakultūra lietuvoje.

Įvadas. Žuvininkystės sektorius lietuvoje. Akvakultūros raida ir plėtra lietuvoje. Akvakultūros raida. Akvakultūros plėtra. Akvakultūros subjektų geografinis pasiskirstymas lietuvoje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Žuvis ir kitus vandens išteklius žmonės gauna iš žvejybos ir akvakultūros. Žvejyba analogiška sausumos medžioklei. Žvejybos pradžia siekia pirmykščio žmogaus laikus, o akvakultūra – apie 2500 metų prieš mūsų erą. Akvakultūra – žmonių mitybai ir kitoms reikmėms naudingų vandens gyvūnijos ir augalijos organizmų veisimas ir auginimas įvairiuose vandens telkiniuose: tvenkiniuose, vandens saugyklose, ežeruose, lagūnose ir jūrų priekrantėje, fiorduose, baseinuose, varžose bei uždaros vandens apytakos įrenginiuose. (A. Pečiukėnas, 2006)

Žuvininkystės ūkio šaka svarbi ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Tai nuo seno vienas iš svarbiausių šalies verslų. Šalyje žuvininkystės sektorius bendrajame vidaus produkte sudaro nedidelę dalį, bet yra labai svarbus ekonomikai.

Šio darbo objektas – akvakultūra Lietuvoje ir jos pasiskirstymas. Kad atskleisti darbo temą, iškelti tokie darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti žuvininkystės sektorių Lietuvoje.

2.Išanalizuoti akvakultūros sektorių ir plėtrą Lietuvoje.

3.Išanalizuoti akvakultūros ūkius ir jų padėtį Lietuvoje.

  • Geografija Referatas
  • Microsoft Word 235 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2713 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ruta
  • Lietuvos akvakultura žuvininkystė
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos akvakultura žuvininkystė. (2012 m. Birželio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-akvakultura-zuvininkyste.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 20:46
×