Lietuvos automobilių kelių tinklas, jo plėtros tendencijos ir ypatybės


Keliu tinklas ir jo vertinimas. Lietuvos automobiliniai keliai. Automobiliu teisiniai ypatumai. Lietuvos keliu tinklas ir jo vertinimas. Automobiliniai keliai iš lietuvos į lenkijos respubliką. Krovinių pervežimas plėtros tendencijos. Keliu transporto pletros tendencijos. Kroviniu veiklos pletros tendencijos.

Įvadas. Lietuvos automobilių kelių tinklo apžvalga. Lietuvos respublikos automobilių kelių plėtojimo, priežiūros ir naudojimosi. Jais teisiniai pagrindai. Lietuvos automobilių kelių tinklas ir jo svarba valstybės ūkiui. Tarptautinių reikalavimų svarba ir jų įgyvendinimas plečiant lietuvos automobilių. Kelių tinklą. Lietuvos automobilių kelių priežiūros sistema. Techniniai, ekonominiai ir ekologiniai reikalavimai automobilių keliams. Eismo intensyvumo įtaka lietuvos automobilių kelių dangos tvarumui. Rekonstrukcijos darbų reikšmė lietuvos automobilių kelių tinklui. Automobilių kelių sektoriaus finansavimo ypatumai ir problemos. Lietuvos automobilių kelių tinklo plėtros analizė. Tyrimo metodologija ir organizavimas. Tyrimo rezultatai ir jų aptarimas. Vykdomų investicinių projektų gerinant automobilių kelių tinklo infrastruktūrą ir. Plėtrą analizė. Lietuvos automobilių kelių tinklo plėtros tendencijos. Išvados ir siūlymai. Literatūra. Priedai.

Darbo tikslas – išanalizuoti Lietuvos automobilių kelių tinklą ir įvertinti plėtros tendencijas bei ypatybes.

Darbo objektas – Lietuvos automobilių kelių tinklas.

Darbo uždaviniai:

Aptarti Lietuvos automobilių kelių tinklo panoramą ir tarptautinius reikalavimus;

Apžvelgti Lietuvos automobilių kelių priežiūros sistemą;

Išanalizuoti Lietuvos automobilių kelių tinklo plėtros galimybes;

Atlikti Lietuvos ir Lenkijos kelių būklės lyginamąją analizę;

Pateikti išvadas ir rekomendacijas tobulinant kelių priežiūros sistemą.

Darbas susideda iš trijų dalių.

Pirmoje dalyje atlikta Lietuvos automobilių kelių tinklo apžvalga, nagrinėjami Lietuvos Respublikos automobilių kelių plėtojimo, priežiūros ir naudojimosi jais teisiniai pagrindai, tarptautinių reikalavimų svarba ir jų įgyvendinimas plečiant Lietuvos automobilių kelių tinklą.

Antroje dalyje nagrinėjama Lietuvos automobilių kelių priežiūros sistema: techniniai, ekonominiai ir ekologiniai reikalavimai automobilių keliams, eismo intensyvumo įtaka kelių dangos tvarumui, rekonstrukcijos darbų reikšmė Lietuvos kelių tinklui,

Trečioje darbo dalyje pateikti atliktos Lietuvos automobilių kelių tinklo analizės rezultatai, įvertintos kelių tinklo plėtros tendencijos bei ypatybės. Darbas reziumuojamas išvadomis ir rekomendacijomis.

  • Logistika Diplominis darbas
  • Microsoft Word 254 KB
  • 2013 m.
  • 44 puslapiai (11448 žodžiai)
  • Elena
  • Lietuvos automobilių kelių tinklas, jo plėtros tendencijos ir ypatybės
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos automobilių kelių tinklas, jo plėtros tendencijos ir ypatybės. (2013 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-automobiliu-keliu-tinklas-jo-pletros-tendencijos-ir-ypatybes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:21
×