Lietuvos banko funkcijos įvedus eurą


Lietuvos banko funkcijos įvedus eurą. Įvadas. Darbo tikslas aptarti Lietuvos banko funkcijas po euro įvedimo. Lietuvos bankas. LB yra šalies. LB būstinė Vilniuje Valdybos pirmininkas – Vitas Vasiliauskas. Euro įvedimas Lietuvoje. 2014 m. Kokius uždavinius sprendžia Lietuvos bankas, Lietuvai tapus euro zonos nare? Lietuvoje įvedus eurą, Lietuvos bankas ir toliau veikia kaip šalies centrinis bankas. Euro zonos valstybių. Kiekviena eurą įsivedusi valstybė turi teisę leisti į apyvartą eurų monetas. Apklausos analizė. Buvo vykdoma apklausa, kurios tikslas sužinoti ką žmonės žino apie Lietuvos banką. Apklausoje dalyvavo daugiau moterų nei vyrų. Didžiają dalį respondentų amžius yra 18-30 metų intervale. Daugiau nei pusę atsakiusiųjų euro įvedimą Lietuvoje vertina nepalankiai arba labai nepalankiai. Nuomonės šiuo klausimu. Didžioji dalis žmonių litus į eurus išsikeitė bankuose. Kiek mažesnė dalis parduotuvėse.  . Kokia įstaiga išleidžia į apyvartą ir išima iš apyvartos LR pinigus. Žmonės (65. 1%) žino kur galima neribotą laiką keisti litus į eurus. Jei taip, tai kur? Ir ar tai atliekama nemokamai? Lietuvos banke, nemokamai (22). Į klausimą kur. Nemaža dalis mano, kad galima padėti indėlius ir atidaryti sąskaitas LB. Respondentai į klausimą. Išvados. Lietuvos bankas yra viena iš svarbiausių Lietuvoje esančių institucijų.


Darbo tikslas: aptarti Lietuvos banko funkcijas po euro įvedimo. Uždaviniai: Pasiaiškinti kas yra LB; Sužinoti apie euro įvedimą Lietuvoje; Aptarti LB funkcijas po euro įvedimo; Atlikti apklausos analizę.

LB būstinė Vilniuje Valdybos pirmininkas – Vitas Vasiliauskas.

Buvo vykdoma apklausa, kurios tikslas sužinoti ką žmonės žino apie Lietuvos banką, jo vykdomas funkcijas. Anketoje buvo pateikti 10 klausimų. Į anketą atsakė daugiau nei 80 respondentų.

Didžiają dalį respondentų amžius yra 18-30 metų intervale. Trečdalis atsakiusiųjų 30-50 metų. Kita dalis virš 50 metų arba neatsakė į klausimą ir yra jaunesni nei 18 metų.

Daugiau nei pusę atsakiusiųjų euro įvedimą Lietuvoje vertina nepalankiai arba labai nepalankiai. Kita pusė mano, kad euras yra geras sprendimas arba neturi nuomonės šiuo klausimu.

Nuomonės šiuo klausimu labai panašios, bet didesnė dalis litus į eurus pasikeitė po euro įvedimo.

Didžioji dalis žmonių litus į eurus išsikeitė bankuose. Kiek mažesnė dalis parduotuvėse. .

56 žmonės (65.1%) žino kur galima neribotą laiką keisti litus į eurus. 27 žmonės (31.4%) atsakė, kad nežino kur atliekamos šios operacijos, o kita dalis neatsakė į klausimą.

Į klausimą kur ir ar nemokamai atliekmos pinigų keitimo operacijos respondentai pasiskirstė taip: Didžioji dalis atsakiusių yra teisūs, operacijos atliekamos Lietuvos banke ir nieko nekainuoja.

  • Bankininkystė Skaidrės
  • MS PowerPoint 2088 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (748 žodžiai)
  • Kolegija
  • Braske
  • Lietuvos banko funkcijos įvedus eurą
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos banko funkcijos įvedus eurą . (2017 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-banko-funkcijos-ivedus-eura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 17:11
×