Lietuvos bankų sistema, ar ji stabili.


Lietuvos banko sistema referatas. Lietuvos bankines sistemos kursinis.

Lietuvos bankų sistema, ar ji stabili. Įvadas. Bankų vaidmuo ir naudingumas visuomenėje. Bankų funkcijos,veikla ir rūsys. Lietuvos bankų sistema. Lietuvos centrinis bankas. Komercinis bankas. Teoriniai bankų sistemos problemų aspektai. Banko bankroto ypatumai. Banko bankrotas. Banko „snoras“ žlugimas. Ab „ūkio banko“ apribojimas. Lietuvos bankų sistemos stabilumas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas. Bankų vaidmuo svarbus tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims bei valstybinėms institucijoms, planuojant ar sprendžiant klausimus susijusiais su pinigais. Skirtingai nuo gamybos įmonių, bankai tiesiogiai negamina materialių vertybių, jie tik aprūpina ūkio ir finansų subjektus finansiniais ištekliais ir racionaliai organizuoja jų srautus. Bankai yra svarbiausi šalies ūkio centrai, kurie leidžia pinigus į „ekonominį gamybos darbą“, jie yra šalies ūkio smegenys, kurie, leisdami pinigus, žiūri, kad jie dirbtų planingą, šalies ūkiui naudingą ir pelningą kūrybinį darbą. Taigi, kas vartoja bankinius pinigus, tas kartu prisideda formuojant šalies ūkio kūrybinį procesą. Visų šalių ekonomiką iš dalies įtakoja stabili bei patikima bankų veikla, nes būtent bankai vykdo ir formuoja šalies finansinę politiką. Šiame darbe trumpai aprašytos bankų funkcijos, jų veikla, rūšys ir bankų sistemos problemos. Taip pat aptariamas Lietuvos bankų sistemos stabilumas.

Darbo tikslas: išsiaiškinti ar Lietuvos bankų sistema yra stabili.

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti, koks yra bankų vaidmuo ir naudingumas visuomenei.

2.Išanalizuoti bankų funkcijas, veiklą ir jų rūšis.

3.Išsiaiškinti bankų sistemos problemas.

4.Aptarti AB banko „Snoro“ ir AB „Ūkio banko“ situacijas.

  • Bankininkystė Referatas
  • Microsoft Word 272 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (3983 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ineta
  • Lietuvos bankų sistema, ar ji stabili.
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos bankų sistema, ar ji stabili.. (2013 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-banku-sistema-ar-ji-stabili.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:04
×