Lietuvos biudžetas projektas


Lietuvos ir kitų. Kas yra valstybės biudžetas? Valstybės biudžetas (VB) – yra tam tikro laikotarpio valstybės pajamų ir išlaidų Apskaita. Ką parodo valstybės biudžetas? Valstybės vykdoma biudžeto politika parodo Valstybės ekonominę padėtį. Kas sudaro nacionalinį biudžetą? Nacionalinio biudžeto pajamas. Nagrinėjant atskirus aspektus tai į valstybės biudžetą per 2018 metus įplaukė 6 . Remiantis 2018 metų. Padiskutuokime. Lietuvos biudžetas 2017 metais asignavimų (išlaidų) turėjo 8 119 800.


Lietuvos ir kitų pasirinktų užsienio šalių valstybės biudžeto pajamų ir išlaidų struktūra bei dinamika: problemos ir galimybės.

Valstybės biudžetas (VB) – yra tam tikro laikotarpio valstybės pajamų ir išlaidų Apskaita.

Valstybės vykdoma biudžeto politika parodo: Valstybės ekonominę padėtį; Finansines galimybes; Visuomenės santykį su valdžia.

Nacionalinio biudžeto pajamas sudaro visos valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų sukaupiamos lėšos: mokestinės ir nemokestinės pajamos – valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos iš mokesčių pridėtinės vertės mokesčio, pelno mokesčio, gyventojų pajamų mokesčio, akcizų, nekilnojamojo turto mokesčio, žemės mokesčio ir kita, turto pajamos palūkanos už paskolas ir indėlius, dividendai, mokestis už valstybinius gamtos išteklius ir kita, biudžetinių įstaigų ir organizacijų pajamos gautos atliekant jų veiklą reglamentuojančiuose dokumentuose numatytas funkcijas ir kita.

  • MS PowerPoint 3652 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (310 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rugilė
  • Lietuvos biudžetas projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Lietuvos biudžetas projektas. (2020 m. Rugsėjo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-biudzetas-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 28 d. 01:26
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo