Lietuvos biudžeto pajamų analizė


Mokestiniu pajamu analize. Mokesčių surinkimo į valstybės biudžetą problemos. Lietuvos mokestinių pajamų struktūra. Klaipėdos rajono savivaldybės pajamų surinkimo problemos. Lietuvos valstybės biudžeto pajamos referatas. Is kur surenkamos pagrindines pajamos i biudzeta. Surenkamos i biudzeta pajamos. Valstybės pajamų struktūra. Mokesciu surinkimo problemos. Mokestiniu pajamu struktura.

Įvadas. Valstybės biudžeto pajamų teoriniai aspektai. Valstybės biudžeto pajamų samprata. Apmokestinimo uždaviniai ir principai. Lietuvos valstybės biudžeto pajamų analizė. -. M. Lietuvos biudžeto mokestinių pajamų tyrimo metodologija. Lietuvos biudžeto mokestinių pajamų struktūra. Lietuvos tiesioginių mokesčių surenkamų pajamų struktūra ir kitimo tendencijos. Lietuvos netiesioginių mokesčių surenkamų pajamų struktūra ir kitimo tendencijos. Išvados. Literatūra.

Darbo temos aktualumas ir naujumas. Prasidėjus ekonomikos ir finansų krizei, Lietuvos ekonominė situacija po 2001-2007 metų laikotarpio, kuriame ekonominis augimas vidutiniškai sudarė apie 8%, iš esmės pasikeitė. Nuo 2008 metų pradžios sustingusi nekilnojamojo turto ir būsto statybų rinka, kartu stabdo ir su ja susijusius sektorius. Nekilnojamojo turto rinkos sąstingis palietė ir komercinių bankų sistemą – paskolų portfelio augimas pastebimai daug lėtesnis nei ankstesnių metų (2007 m. sudarė ~47%), o tai neigiamai paveikė valstybės biudžetą pajamų surinkimo iš mokesčių atžvilgiu.

Problema. Ištyrus įvairius Lietuvos ir užsienio autorių mokslinius literatūros šaltinius, pasigendama detalesnės biudžeto pajamų surinkimo problemų sprendimo bei jo kitimą įtakojančių fiskalinės politikos veiksnių analizės. Todėl, remiantis statistiniais ir ekonominiais metodais, atlikta Lietuvos valstybės biudžeto pajamų, surenkamų iš tiesioginių ir netiesioginių mokesčių, analizė.

Darbo objektas – valstybės biudžeto pajamos.

Darbo tikslas – atlikti valstybės biudžeto pajamų analizę teoriniu ir praktiniu aspektais.

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti valstybės biudžeto pajamų teorinius aspektus.

2.Išnagrinėti Lietuvos valstybės mokestinių pajamų struktūrą.

3.Išanalizuoti Lietuvos tiesioginių ir netiesioginių mokesčių surenkamų pajamų struktūrą ir kitimo tendencijas.

Darbo struktūra. Darbą sudaro įvadas, du pagrindiniai skyriai su poskyriais, išvados, literatūros sąrašas bei priedai.

  • Apskaita Kursinis darbas
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (5098 žodžiai)
  • Universitetas
  • Algirde
  • Lietuvos biudžeto pajamų analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos biudžeto pajamų analizė. (2013 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-biudzeto-pajamu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 07:29
×