Lietuvos centinis bankas ir jo funkcijos monetarinėje sistemoje


Lietuvos centrinis bankas ir jo atliekamos funkcijos. Lietuvos bankas ir jo funkcijos. Banku sistema isvados. Konstitucinis bankas skaidres. Lietuvos centrinis bankas,ir jo funkcijos monetarinėje sistemoje. Bankas svarbiausias sistemoje. Lietuvos bankas - trumpa istorija.

Lietuvos centinis bankas ir jo funkcijos monetarinėje sistemoje. Įvadas. Lietuvos centrinis bankas. Lietuvos bankas po lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Lietuvos bankas, lietuvai įstojus į europos sąjungą. Lietuvos centrinio banko veikla. Lietuvos centrinio banko funkcijos. Monetarinė (pinigų) politika ir centrinis bankas. Lietuvos banko funkcijos monetarinėje sistemoje. Išvados.

Lietuvos makroekonomikai didelę reikšmę turi centrinis bankas. Lietuvos banko vaidmuo šalies ūkiui ir monetarinei sistemai yra labai svarbus, todėl Lietuvos Respublikos Konstitucijoje Lietuvos bankas minimas tarp svarbiausių valstybės institucijų.

Savarankiško darbo tema – Lietuvos centrinis bankas ir jo funkcijos monetarinėje sistemoje. Šios temos aktualumą lėmė pastaruoju metu skiriamas dėmesys Lietuvos ekonomikai ir pinigų (monetarinei) sistemai. Savarankiško darbo tikslas – išsiaiškinti Lietuvos centrinio banko funkcijas ir ryšį su monetarine politika. Šiam savarankiško darbo tikslui pasiekti, iškelti šie uždaviniai:

•Aptarti Lietuvos centrinio banko istoriją.

•Aprašyti centrinio banko veiklą, atliekamas funkcijas.

•Išsiaiškinti centrinio banko vykdomos monetarinės sistemos esmę.

Šį savarankišką darbą sudaro 2 skyriai. Pirmajame aprašyta Lietuvos centrinio banko trumpa istorija, atskiruose poskyriuose aptarta centrinio banko veikla ir funkcijos. Antrajame skyriuje kalbama apie monetarinę politiką, aptariami centrinio banko veiksmai, galimybės vykdant monterinę politiką.

Pabaigoje pateikiamos apibendrinamosios išvados ir sudarytas savarankiškam darbui reikalingas naudotos literatūros sąrašas.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (2061 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabriele
  • Lietuvos centinis bankas ir jo funkcijos monetarinėje sistemoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos centinis bankas ir jo funkcijos monetarinėje sistemoje. (2013 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-centinis-bankas-ir-jo-funkcijos-monetarineje-sistemoje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 23:41
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo