Lietuvos draudimo socialinė atsakomybė


Įvadas. Įmonės siekiai. Lietuvos draudimo veiklos apibūdinimas. Socialinė atsakomybė (SA) darbuotojams. Naujiesiems darbuotojams. Darbuotojų įsitraukimo rodiklis. Kolektyvinė sutartis. Mokymai. Sveikatos priežiūra, draudimas. Sportas, laisvalaikis. Senjorų klubas. Kova su diskriminacija darbe, smurtas ar prievarta darbe. Socialinė atsakomybė (SA) klientams. -Socialinė atsakomybė (SA) visuomenei. Kas yra korporatyvinė (įmonių) socialinė atsakomybė? Išvados.

Pasirinkta ši įmonę, nes manoma, kad draudimas, jo svarba ir butinybė yra labai aktuali tema, kuri yra glaudžiai susijusi su kiekvienu Lietuvos piliečiu kasdieninėje buityje ir žmogaus asmeniniame gyvenime. Šiais laikais, be draudimo, jau nebegalima vairuoti savo transporto priemonės, įsigytą už savo asmenines pinigines santaupas. Pamažu draudimas veikia visuomenę ir mes tampame priklausomi nuo jo. Šiame darbe atskleisti „Lietuvos draudimo“ įmonės siekiai (misija, vizija, vertybės). Trumpai apibūdinama kuo ir kaip užsiima būtent ši akcinė bendrovė.Aprašoma socialinė atsakomybė (SA) darbuotojams, (SA) klientams, (SA) visuomenei ir (SA) aplinkosaugai. Naudotasi oficialiojo internetinio „Lietuvos draudimo“ tinklapio informacija.

  • Verslas Projektas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2908 žodžiai)
  • Kristina
  • Lietuvos draudimo socialinė atsakomybė
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos draudimo socialinė atsakomybė. (2013 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-draudimo-socialine-atsakomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:13
×