Lietuvos dujos veiklos organizavimas


Lietuvos dujų valdymo struktūra. "lietuvos dujos" veiklos vertinimas. Uab lietuvos dujos veiklos organizavimas. Lietuvos duju finansine analize. Ab lietuvos dujos kursinis. Lietuvos dujos imones veiklos organizavimas. Lietuvos dujos valdymo. Verslo planas lietuvos dujos. Lietuvos dujos kursinis. Praktinis darbas lietuvos dujos.

Įvadas. Teorija “įmonės veiklos organizavimas”. Organizavimo apibrėžimas. Organizavimo tikslai ir objektas. Organizavimo sudedamosios dalys. Darbo pasidalijimas. Struktūrinių grandžių formavimas. Hierarchija. Koordinavimas. Organizavimo projektavimas. Klasikinis projektavimo modelis. Technologinis projektavimo modelis. Organizavimo struktūrų vaizdavimo būdai. Linijinė valdymo struktūrinė schema. Funkcinė valdymo struktūra. Štabinė struktūra. Matricinė struktūra. Galia ir valdžios paskirstymas. Galia. Valdžia. Delegavimas. Žmonių išteklių valdymas. Žmonių išteklių planavimas. Verbavimas. Atranka. Socializacija. Darbuotojų mokymas ir tobulinimas. Veiklos vertinimas. Paaukštinimas, perkėlimas, pažeminimas ir atleidimas iš pareigų. Praktinė dalis. Ab “lietuvos dujos” veiklos organizavimas. Ab “lietuvos dujos” istorinė apžvalga. Ab “lietuvos dujos” darbuotojai. Ab “lietuvos dujos” vartotojai. Ab “lietuvos dujos” savininkai. Ab “lietuvos dujos” verslo vizija. Ab “lietuvos dujos” veiklos tikslai. Ab “lietuvos dujos” organizacinėstruktūra. Bendrovės duomenys. Bendrovės pagrindinė veikla. Išvadaliteratūra. Nuorodos.

Smarkiai kintančioje aplinkoje ir didelėje konkurencinėje kovoje dažnai pasakoma, kad įmonėms, norint sėkmingai plėtoti savo verslą, svarbu turėti daug pinigų, pigių žaliavų, naujų įrengimų ir pažangią technologiją.

Įstojus į Europos Sąjungą, Lietuvos verslininkams aktualiausios temos yra įėjimas į Europos Sąjungą rinką, finansavimo šaltinių verslo plėtrai paieška,bei konkurencingumas. Kaip tik dėl to, įmonėms labai svarbu organizuoti savo veiklą, nes tik tada įmonės galės pasiekti didesnį veiklos efektą.Nuostolingai arba nepakankamai pelningai dirbanti įmonė bankrutuoją ir padaro žalą ne tik jos savininkams, kolektyvui, bet ir visos tautos ūkiui, visuomenei.

Įmonė gali būti gerai organizuota ir valdoma tik tada, kai jos darbuotojai, ypač valdymo personalas, yra gerai susipažinę su vadybos teorija ir praktika, naujausiais šios srities laimėjimais. Kitaip tariant įmonei reikia kvalifikuotų specialistų, kurie siektų įmonės bendrų tikslų.

  • Microsoft Word 613 KB
  • 2012 m.
  • 39 puslapiai (6503 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dariukas
  • Lietuvos dujos veiklos organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Lietuvos dujos veiklos organizavimas. (2012 m. Rugsėjo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-dujos-veiklos-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:28
×