Lietuvos ekonominė politika


Įžanga. Ekonomika, mikroekonomika ir makroekonomika. Nacionalinė ekonominė politika. Kas sukelia infliaciją? Infliacija lietuvoje (. ). Ar visada infliacija yra tik blogis. Kas pralaimi? Kas pasipelno. Kas lemia infliaciją? Ar galima tiksliai suskaičiuoti bvpar tikrai bvp parodo, kokia turtinga yra visuomenė? Kada ekonomika auga. Eksportas ir importas? Europinių fondų pagalba. Regioninė briuselio politika? Kaimo ekonominė politika? Kaip keitėsi lietuva?. Metais ekonominiu atžvilgiu? Pabaiga. Naudota literatūra:?

Ekonominė politika - tai valstybės valdančių ir opozicinių partijų suformuluotų principų, uždavinių, veiksmų ir priemimnių visuma, skirta ekonomikos organizavimui ir valdymui. Ekonominė politika skirstoma į viatsižvelgiant į ekonominės politikos principų reikalavimus, vienam ar net keliems dešimtmečiams rengiamos tikslinės programos (mokslo ir technikos, energetikos, aagrarinės ir kt. ).

Ekonominės politikos vaisingumas priklauso nuo tikių veiksnių, kaip valstybės partijų ir specialistų sugebėjimas perengti racionalią ekonominę sekonomikos studijos skyla į dvi dideles tarpusavyje susijusias, net gana savarankiškas dalis: mikroekonomiką ir makroekonomiką.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (2672 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lietuvos ekonominė politika
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Lietuvos ekonominė politika. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-ekonomine-politika.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:10
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo