Lietuvos geležinkeliai gamybinių išteklių valdymas


Įvadas. Teorinė dalis. Vadybos esmė ir valdymo terpė. Valdymo ir vadybos sąvokos. Valdymo ir vadybos turinio komponentai. Valdymas ir organizacija. Valdymo funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Kontrolė. Vadovavimas. Gamybinių išteklių valdymo ypatumai. Gamybos išteklių planavimas. Gamybos proceso samprata. Gamybos proceso operacijos. Gamybos procesų rūšys. Gamybos tipai. Gamybos rizikos valdymas. AB ,,Lietuvos geležinkeliai“ ypatybės. AB,,Lietuvos geležinkeliai“ pristatymas. Įmonė, jos tikslai ir objektas, visuomeninė veikla. AB,,Lietuvos geležinkeliai” filialai ir atstovybės. Bendrovės ir jos dukterinių įmonių veikla, veiklos aplinka. AB,,Lietuvos geležinkelių” teikiamos paslaugos. Informacinių technologijų diegimas. Krovinių ekspedijavimas. Tyrimų dalis. AB,,Lietuvos geležinkeliai” gamybinių išteklių planavimas, gamybos procesas,jo rūšys ir operacijos. Gamybos tipai ir organizavimo principai. Gamybos išteklių skirstymas. AB,,Lietuvos geležinkeliai” rizikos valdymas. Išvados. Literatūra.

Šiame, kursiniame projekte, norėčiau apibrėžti vadybos sąvoką, išnagrinėti pasirinktą organizaciją pagal teorinėje dalyje išnagrinėtas funkcijas ir jos sudėtines dalis. Manau, bus naudinga ir įdomu pasigilinti į konkrečius išteklius, šiuo atveju – gamybinius. Tad keliami šio darbo uždaviniai – organizacijos keliamų uždavinių analizavimas su vadybos teorinėmis žiniomis, tai ir išdėstysiu toliau.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 322 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3349 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Lietuvos geležinkeliai gamybinių išteklių valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos geležinkeliai gamybinių išteklių valdymas. (2013 m. Lapkričio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-gelezinkeliai-gamybiniu-istekliu-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:32
×